Çözüldü Lycan Kaldırma

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MCB

Premium Üye
Premium Üye
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Lycan Karakterini kaldırmak istiyorum Normal şartlarda aşşağıda belirttiğim kod bloklarından kapatılabiliyo diye biliyordum fakat burda farklı biçimde eklendiği için nasıl kaldırabileceğimi bilemiyorum bunu kaldırmak için kolay yöntem bilen varsa yardım kabul ederim :d diğer türlü manuel kaldırmak zorunda kalıcam buda çok zaman alır

1707935699383.png

constinfo.py:
if app.ENABLE_SHOW_CHEST_DROP_SYSTEM:
    CHEST_DROP_INFO_DATA = {}

if app.ENABLE_TARGET_INFORMATION_SYSTEM:
    MONSTER_INFO_DATA = {}

if app.ENABLE_CHANNEL_SWITCH_SYSTEM:
    channel_idx = 0

if app.ENABLE_OFFICAL_CHARACTER_SCREEN:
    WOLF_MAN = "DISABLED"    # ENABLED/DISABLED
    WOLF_WOMEN = "DISABLED"    # ENABLED/DISABLED

if app.ENABLE_KILL_STATISTICS:
    KILL_STATISTICS_DATA = [0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0,]

introcreate.py:
class CreateCharacterWindow(ui.Window):
    M2STATPOINT = ( ## CON INT STR DEX ##
        ( 4, 3, 6, 3 ), ## WARRIOR ##
        ( 3, 3, 4, 6 ), ## ASSASSIN ##
        ( 3, 5, 5, 3 ), ## SURA ##
        ( 4, 6, 3, 3 ), ## SHAMAN ##
        ( 6, 2, 2, 6 ), ## WOLFMAN ##
    )
    M2JOBLIST = {
        0    :    localeInfo.JOB_WARRIOR,
        1    :    localeInfo.JOB_ASSASSIN,
        2    :    localeInfo.JOB_SURA,
        3    :    localeInfo.JOB_SHAMAN,
        4    :    localeInfo.JOB_WOLFMAN,
    }

##M2_CONST_ID[JOB][SEX]##
    M2_CONST_ID =     (
        (playerSettingModule.RACE_WARRIOR_M, playerSettingModule.RACE_WARRIOR_W),
        (playerSettingModule.RACE_ASSASSIN_M, playerSettingModule.RACE_ASSASSIN_W),
        (playerSettingModule.RACE_SURA_M, playerSettingModule.RACE_SURA_W),

(playerSettingModule.RACE_SHAMAN_M, playerSettingModule.RACE_SHAMAN_W),
        (playerSettingModule.RACE_WOLFMAN_M, -1),
    )

Defineleri silince sadece hata verecektir büyük ihtimalle hocam aslında en temiz biçimde tamamen kaldırmak daha iyi fakat o da uğraştırıcı gibi her yerden kaldırmak gerekiyor bu benim attığım da tamamen kaldırmıyor
Mesele tamamen kaldırmakta değil açıkcası karakter seçim ekranından kaldırmak normalde konuda verdiğim noktalardan kaldırılabiliyo diye biliyorum en azından dısabled olarak yapmak yeterli fakat dısabled olmasına rağmen kalkmıyo

Defineleri silince sadece hata verecektir büyük ihtimalle hocam aslında en temiz biçimde tamamen kaldırmak daha iyi fakat o da uğraştırıcı gibi her yerden kaldırmak gerekiyor bu benim attığım da tamamen kaldırmıyor
Tamamen kaldır game.core gör bakalım :D duyduğuma göre kimse komple kaldıramıyor game.core veriyor sıkıntılı bir iş sadece karakter seçme ekranında kaldırmak daha mantıklı

Tamamen kaldır game.core gör bakalım :D duyduğuma göre kimse komple kaldıramıyor game.core veriyor sıkıntılı bir iş sadece karakter seçme ekranında kaldırmak daha mantıklı
Meselede o zaten karakter seçim ekranından kaldıramıyorum :d dediğim gibi üzerinde çalıştığım başka fileslerde kaldırabiliyordum fakat burda ne hikmetse kaldıramıyorum ordan kaldırılabilirse bkları vs. çözülür zaten haricinde çokta bi işlem kalmıyor lycanla alakalı

clientteki definesini kaldırsan sıkıntı çıkmaz bence

Root klasörünü aç constinfo ve playersettignsmodule.py de wolfmen ve wolfwomen var enabledi disabled yap öyle dene

deneyip ss atmış ya olmadı diye :D

yada şey yapabilirsin defineyi silmek belki paketleri bozabilir bunun yerine pythonapplicationmodule.cppyi aç orda wolfmanin 1 ve 0 lı değeri olur ikisinide 0 a çevir.
deneyip ss atmış ya olmadı diye :D : canım benim görmedim zamanım yok başlıkta ne varsa onu okuyup yardımcı oldum senin gibi umarım çözersin mesajları atmıyorun :D

deneyip ss atmış ya olmadı diye :D : canım benim görmedim zamanım yok başlıkta ne varsa onu okuyup yardımcı oldum senin gibi umarım çözersin mesajları atmıyorun :D
ben çözemediklerime de mental destek veriyorum iş yapıyor :D

deneyip ss atmış ya olmadı diye :D

yada şey yapabilirsin defineyi silmek belki paketleri bozabilir bunun yerine pythonapplicationmodule.cppyi aç orda wolfmanin 1 ve 0 lı değeri olur ikisinide 0 a çevir.
1707941450746.png

Definesini iptal edip derlediğimdede defineyi aktif edip pythonapplicationmodule.cpp wolfman değrlerini 0 ve 0 yaptığımda da aynı hatayı verdi

1707941947341.png

o satırı iptal ettim şimdide login olduktan sonra client kapanıyor
syserr:
networkModule.py(line:197) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:177) __hybrid_import
system.py(line:142) _process_result
introSelect.py(line:50) <module>

networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.AttributeError'>:'module' object has no attribute 'RACE_WOLFMAN_M'

15237 eklentisini görüntüle

o satırı iptal ettim şimdide login olduktan sonra client kapanıyor
syserr:
networkModule.py(line:197) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:177) __hybrid_import
system.py(line:142) _process_result
introSelect.py(line:50) <module>

networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.AttributeError'>:'module' object has no attribute 'RACE_WOLFMAN_M'
bu satırıda bulup iptal et ozaman yada bunları if app.ENABLE_WOLFMAN_CHARACTER li şekilde ekleme yap ki defineyi aktif ettiğinde bunlarda aktif olsun.

bu satırıda bulup iptal et ozaman yada bunları if app.ENABLE_WOLFMAN_CHARACTER li şekilde ekleme yap ki defineyi aktif ettiğinde bunlarda aktif olsun.

definesiz olanları iptal ettim şuan böyle değişik bi sysser verdi tıkandım anydesk versem beraber baksak daha az yorucu olur bence .d

syserr:
0214 23:31:07049 ::   File "uiPhaseCurtain.py", line 59, in OnUpdate

0214 23:31:07049 ::   File "networkModule.py", line 147, in __ChangePhaseWindow

0214 23:31:07049 ::   File "introCreate.py", line 279, in Open

0214 23:31:07049 ::   File "introCreate.py", line 473, in EnableWindow

0214 23:31:07049 :: IndexError
0214 23:31:07049 :: :
0214 23:31:07049 :: list index out of range
0214 23:31:07049 ::

definesiz olanları iptal ettim şuan böyle değişik bi sysser verdi tıkandım anydesk versem beraber baksak daha az yorucu olur bence .d

syserr:
0214 23:31:07049 ::   File "uiPhaseCurtain.py", line 59, in OnUpdate

0214 23:31:07049 ::   File "networkModule.py", line 147, in __ChangePhaseWindow

0214 23:31:07049 ::   File "introCreate.py", line 279, in Open

0214 23:31:07049 ::   File "introCreate.py", line 473, in EnableWindow

0214 23:31:07049 :: IndexError
0214 23:31:07049 :: :
0214 23:31:07049 :: list index out of range
0214 23:31:07049 ::
introcreaten 5 karaktere göre ayarlanmıştır ordaki sayılarıda 4 karaktere göre ayarla oradaki wolfmanleride sil. ben yatıyorum sabaha kadar halledemezsen introcreate introselect bide bunların uiscript dosyalarını bırak kalkınca ayarliyim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri