Yardım Lycan At Skili Sorunu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Mavi Ruh

WWW.MR-3DWORK.COM
Grafiker
Yardımsever Üye
Usta Üye
Ticaret Puanı
0
Yeni karakterde böyle bir problem yaşıyorum playersettingsmodule'ye ve skill_desc.txt'ye baktım ama bir şey göremedim her şey olması gerektiği gibi görünüyor başka bir alternatif fikri olan var mı ?

Dipnot: ELİMDE PENÇE VAR

1702732152836.png

PythonSkill.h içerisine claw eklemelerini düzgün yaptınız mı dilerseniz pythonskill.h cpp ekleyin kontrol ediyim.

Konu ile alakasız ama BOARD_COLOR kısmını bu şekilde düzenlersen tooltip renk farkını düzeltebilirsin.
ui.py
Kod:
class ThinBoard(Window):

CORNER_WIDTH = 16
    CORNER_HEIGHT = 16
    LINE_WIDTH = 16
    LINE_HEIGHT = 16
    BOARD_COLOR = grp.GenerateColor(0.10, 0.10, 0.11, 0.48)

Son düzenleme:
PythonSkill.h içerisine claw eklemelerini düzgün yaptınız mı dilerseniz pythonskill.h cpp ekleyin kontrol ediyim.

Konu ile alakasız ama BOARD_COLOR kısmını bu şekilde düzenlersen tooltip renk farkını düzeltebilirsin.
ui.py
Kod:
class ThinBoard(Window):

CORNER_WIDTH = 16
    CORNER_HEIGHT = 16
    LINE_WIDTH = 16
    LINE_HEIGHT = 16
kontrol edip dönüş sağlayacağım teşekkür ederimm
Hocam psm sitemi ekli miydi filesınızda ve debugda neler veriyor
hayır hocam ve debug modunu kullanmadım hiç

ui.py
Kod:
class ThinBoard(Window):

CORNER_WIDTH = 16
    CORNER_HEIGHT = 16
    LINE_WIDTH = 16
    LINE_HEIGHT = 16
PythonSkill.cpp:
    m_SkillNeedWeaponIndexMap.insert(std::map<std::string, DWORD>::value_type("MOUNT_SPEAR", SKILL_NEED_WEAPON_MOUNT_SPEAR));

#ifdef ENABLE_WOLFMAN_CHARACTER
    m_SkillNeedWeaponIndexMap.insert(std::map<std::string, DWORD>::value_type("CLAW", SKILL_NEED_WEAPON_CLAW));
#endif

--------------

m_SkillWeaponTypeIndexMap.insert(make_pair(std::string("MOUNT_SPEAR"), CItemData::WEAPON_MOUNT_SPEAR));

m_SkillWeaponTypeIndexMap.insert(make_pair(std::string("CLAW"), CItemData::WEAPON_CLAW));
#endif

PythonSkill.h:
            SKILL_NEED_WEAPON_MOUNT_SPEAR        = (1 << CItemData::WEAPON_MOUNT_SPEAR),
            SKILL_NEED_WEAPON_CLAW                = (1 << CItemData::WEAPON_CLAW),
#endif

martysama da WEAPON_CLAW ve MODE_HORSE_CLAW kelimelerini aratıp çıkan sonuçları kendi dosyalarınkiyle karşılaştır.

PythonSkill.cpp:
    m_SkillNeedWeaponIndexMap.insert(std::map<std::string, DWORD>::value_type("MOUNT_SPEAR", SKILL_NEED_WEAPON_MOUNT_SPEAR));

m_SkillNeedWeaponIndexMap.insert(std::map<std::string, DWORD>::value_type("CLAW", SKILL_NEED_WEAPON_CLAW));
#endif

--------------

m_SkillWeaponTypeIndexMap.insert(make_pair(std::string("MOUNT_SPEAR"), CItemData::WEAPON_MOUNT_SPEAR));

m_SkillWeaponTypeIndexMap.insert(make_pair(std::string("CLAW"), CItemData::WEAPON_CLAW));
#endif

PythonSkill.h:
            SKILL_NEED_WEAPON_MOUNT_SPEAR        = (1 << CItemData::WEAPON_MOUNT_SPEAR),
            SKILL_NEED_WEAPON_CLAW                = (1 << CItemData::WEAPON_CLAW),
#endif
bunlar ekli mi ?
Kod:
    m_SkillTypeIndexMap.emplace("78skill", SKILL_TYPE_ACTIVE);
    m_SkillTypeIndexMap.emplace("wolfman", SKILL_TYPE_ACTIVE);

birde instancebase.cpp dosyana bakalım gönderirsen karşılaştırabilirim.

Geri