Çözüldü Login ekledim ancak başarısız oldum

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Whiterose

Sanane be kardeş...
Grafiker
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Merhabalar alt kısımda gördüğüz gibi sunucu ile bağlantı kuramıyorum login ekledim herhangi bir anlatım mevcut değildi dosyaları attım ve bu şekilde oldu herhangi bir sysser vermiyor FTP üzerinden ch kısmında sysser düşmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?
8aksxne.PNG

Sysser:
0109 22:17:08254 :: Traceback (most recent call last):

0109 22:17:08255 ::   File "uiPhaseCurtain.py", line 61, in OnUpdate

0109 22:17:08255 ::   File "networkModule.py", line 150, in __ChangePhaseWindow

0109 22:17:08255 ::   File "introLoading.py", line 34, in Open

0109 22:17:08255 :: NameError
0109 22:17:08255 :: :
0109 22:17:08255 :: global name 'imgFileNameDict' is not defined
0109 22:17:08255 ::

böyle bir hata verdi
şu eklediğin sistemin linkini verirmisin

print ifadelerini
print "NEW LOADING WINDOW -------------------------------------------------------------------------------"
yerine
print("NEW LOADING WINDOW -------------------------------------------------------------------------------")
olarak düzenleyip tekrar dener misin? tab hatasından kasıt oradaki boşluğu hatalı okuyorsa eğer belirttiğim şekilde çözüm olabilir.

aeldranın loading sistemini indirdim @ggns7 söylediğini şimdi anladım o sistemle bendeki introloading.py deki kodlarla alakası yok bendeki apayrı birşey :D araştırdım bir kaç farklı konuya baktım ama eklediğim loadingle alakası yok yani bulamadım onun konusunu @TheAdmin33 özür dilerim.

print ifadelerini
print "NEW LOADING WINDOW -------------------------------------------------------------------------------"
yerine
print("NEW LOADING WINDOW -------------------------------------------------------------------------------")
olarak düzenleyip tekrar dener misin? tab hatasından kasıt oradaki boşluğu hatalı okuyorsa eğer belirttiğim şekilde çözüm olabilir.
introloading dosyasının içinde imgFileNameDict eksik.

örnek söyle bir şey olması lazım;
Python:
        imgFileNameDict = {
            0 : "d:/ymir work/ui/intro/loading/1.jpg",
            1 : "d:/ymir work/ui/intro/loading/3.jpg",
            2 : "d:/ymir work/ui/intro/loading/4.jpg",
            3 : "d:/ymir work/ui/intro/loading/5.jpg",
            4 : "d:/ymir work/ui/intro/loading/2.jpg",
            5 : "d:/ymir work/ui/intro/loading/0.jpg",
        }

aeldranın loading sistemini indirdim @ggns7 söylediğini şimdi anladım o sistemle bendeki introloading.py deki kodlarla alakası yok bendeki apayrı birşey :D araştırdım bir kaç farklı konuya baktım ama eklediğim loadingle alakası yok yani bulamadım onun konusunu @TheAdmin33 özür dilerim.
şuan senin login ile alakalı bir sorunun kalmadı. şuanki sorun önceden eklediğin loading sistemiyle alakalı, logini eklemeden önce hata almıyormuydun?

şuan senin login ile alakalı bir sorunun kalmadı. şuanki sorun önceden eklediğin loading sistemiyle alakalı, logini eklemeden önce hata almıyormuydun?
Evet şuan login ile alakalı bir durum değil, daha önceden bu logini eklemeden önce sorunsuz giriyordum herhangi bir sysser'de vermiyordu o zaman bu login kısmını burada noktalıyorum aldığım hata içinse aeldrayı tekrar kurup denerim çözemezsem yine sizlere danışırım yardımlarınız için çok teşekkür ederim allah razı olsun hakkınızı helal edin sağolun emekleriniz için :loveya:

Evet şuan login ile alakalı bir durum değil, daha önceden bu logini eklemeden önce sorunsuz giriyordum herhangi bir sysser'de vermiyordu o zaman bu login kısmını burada noktalıyorum aldığım hata içinse aeldrayı tekrar kurup denerim çözemezsem yine sizlere danışırım yardımlarınız için çok teşekkür ederim allah razı olsun hakkınızı helal edin sağolun emekleriniz için :loveya:
Çözebilirdik ama sen bilirsin :)

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri