Yardım Libssl hatası Osmanlı2 files kurulumu

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

metin3fix

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar iyi günler. Uzum zamandır kendi işlerimle meşgul olduğum için kurulum işlerinden baya uzak kaldım. Daha önceden elimde olan sağlam sorunsuz şekilde çalışan yedeklediğim filesim var. Osmanlı2 nin düzenlenmiş hali. Hem arkadaşlarla kendi aramızda takılmalık hem de pratik olsun diye serveri kurmaya çalıştım fakat aldıgım hata şu
cmdekranı.png

Freebsd 11.4 sürümünde kurulu olan eklentiler de şöyle

kurulu eklentiler.png

İlk başta navicata sorunsuz şekilde bağlanabiliyorum serveri başlatmaya çalıştıktan sonra çalışmayı durduruyor. SQL'i yeniden başlatınca tekrar bağlanıyor. Sorunu nasıl çözebilirim acaba. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bazen bende de bu hatalar oluyor. Diğer Forumdan gcc sürümü kaçsa ona göre bir freebsd indirin onun içerisinden hata veren libi çekin düzeliyor.

Bende Bi Ara Siberdizayn Kullandım Orda Boş Sunucu Alın Paketsiz Sunucu Gerekli Paketleri Kendiniz Kurun Sıkıntı Kalmayacaktır. Kendi Sunucunuzdaki Paketlerle Aynı Paketleri Kurarsanız Sıkıntı Yaşamazssınız.

Bu İşlemi Dikkate Alacaksan;
DİKKAT Edilmesi Gereken Noktalar.

1) Frbsd Sürümünü Ve Kaç Bit Olacağını Özellikle Belirtin.

2) Filesin Build Ediliriken Gerek Duyduğu Pkg Paketlerini Sunucuya Kurun.

3) Pc nizdeki Sunucudan Dosya Aktarımı Yaparken Puty Üzerinden Yedek Alıp O Yedekleri Masaüstüne Alıp Sunucuya O Şekilde Atın Ve Orda Rardan Çıkartın.

Ben Böyle Yaparak Kurtulmuştum O Sorundan...

Yada @Whistle Eray Hocanın Anlatımı İle Yapabilirsiniz...

siberdizayn cihazları sıkıntılı galiba bende oradan deneme amaçlı aldım şuan 3-4 gün oldu hala çalıştıramadım. alternatif yöntemleri denedim. build etmeyi de falan maalesef sonuca ulaşamadım henüz. bilsem ki firma değişsem düzelecek. başka cihaz alırım sorun değil

Geri