League Of Legends (Oldschool server)

sehara0

Üye
Üye
vakti zamanında açılmış bitane ancak kapatılmış :D emulating yapıldığında kendi oyunları için dava açıyorlar sanırsam. Bir kez olsun oynamak istedim yokmu lolün eski nostaljik açılan serverlar falan hiç göremedim. Eskiden rünler böyle değildi marketten satın alıyodun rünü kendin diziyodun şimdi belirli rünleri kullanıyosun :(
eski lolü özleyenler kendinizi yorumlarda belirtin eski ww felan ne günlerdi :)

lol için pvp server açıldığını hiç görmedim açılsada kimse gitmez. çünkü pvpye dayayacakları bişey yok. metin2 gibi item dizip depo arkası ws atamazsın.

Merhabalar lol'ün pvp server işine kafa yormuş biri olarak hukuksal anlamda çok sıkıntılar var, lolün yaptığı saçma değişikliklerinden bıkıp araştırmalara başlamıştık.
Bizim gibi araştırmalarda bulunup fikri gerçeğe çıkaranların uğraştığı oyunun videosu:
League Of Legends Classic:

Bazıları işi daha da büyüttü ve Shacklone gibi büyük youtuberlara oyununu oynattı(League Of Memories) Lolün 4. sezonunu özleyenler için:

League of Memories youtube kanalı ise Bir bakın derim :) :
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Misal olarak gereksiz OP karakterler, snowball'u güçlü karakterlerin dengelenmesi, yeni karakterlerin aşırı güçlü olması vs vs sıkınca araştırmalara başlayıp yabancı onlarca geliştiriciyle konuştuk nitekim yapmamaya karar verdik.
PvP server açısından bildiğim kadarıyla çok fazla kişi bu işle gerçekten ciddi uğraştı yukardakilere ek diğeri ise Spudgy(aşağıya oyunun github'ını bırakıyorum):
Redditte geçen sene tartışılan bir konu:

Peki Şu an aktif League Of Legends PvP(private server) oyunu var mı:
bu siteyi kontrol edebilirsiniz.

Spudgy ise bu olayın üzerinde ciddi çalıştı ve Int Wars adlı oyunu oluşturdu:
Github linki:

Nasıl Kurulur:
Indirdiğiniz dosyaları, LoL oyununun kurulu olduğu yere atın. BinWars dosyasının içindeki "gamed.exe" dosyasını çalıştırın. Oyunu, komutlarla çalıştırın. Komutlar: "League of Legends.exe" "8394" "LoLLauncher.exe" "C:/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/0.0.1.79/deploy/LolClient.exe" "127.0.0.1 5119 17BLOhi6KZsTtldTsizvHg== 1"

Daha sonra oyuna girebilirsiniz

Son düzenleme:
Merhabalar lol'ün pvp server işine kafa yormuş biri olarak hukuksal anlamda çok sıkıntılar var, lolün yaptığı saçma değişikliklerinden bıkıp araştırmalara başlamıştık.
Bizim gibi araştırmalarda bulunup fikri gerçeğe çıkaranların uğraştığı oyunun videosu:
League Of Legends Classic:

Bazıları işi daha da büyüttü ve Shacklone gibi büyük youtuberlara oyununu oynattı(League Of Memories) Lolün 4. sezonunu özleyenler için:

League of Memories youtube kanalı ise Bir bakın derim :) :

Misal olarak gereksiz OP karakterler, snowball'u güçlü karakterlerin dengelenmesi, yeni karakterlerin aşırı güçlü olması vs vs sıkınca araştırmalara başlayıp yabancı onlarca geliştiriciyle konuştuk nitekim yapmamaya karar verdik.
PvP server açısından bildiğim kadarıyla çok fazla kişi bu işle gerçekten ciddi uğraştı yukardakilere ek diğeri ise Spudgy(aşağıya oyunun github'ını bırakıyorum):
Redditte geçen sene tartışılan bir konu:

Peki Şu an aktif League Of Legends PvP(private server) oyunu var mı:
bu siteyi kontrol edebilirsiniz.

Spudgy ise bu olayın üzerinde ciddi çalıştı ve Int Wars adlı oyunu oluşturdu:
Github linki:

Nasıl Kurulur:
Indirdiğiniz dosyaları, LoL oyununun kurulu olduğu yere atın. BinWars dosyasının içindeki "gamed.exe" dosyasını çalıştırın. Oyunu, komutlarla çalıştırın. Komutlar: "League of Legends.exe" "8394" "LoLLauncher.exe" "C:/Riot Games/League of Legends/RADS/projects/lol_air_client/releases/0.0.1.79/deploy/LolClient.exe" "127.0.0.1 5119 17BLOhi6KZsTtldTsizvHg== 1"

Daha sonra oyuna girebilirsiniz

Bu sadece bu şekilde ayarlarsak direk olarak oyuna giriyoruz. Peki istemciye girmek istesem kendime rp felan vermek istesem rün satın alsam felan
bunlar yok sanırım bilgilendirirsen sevinirim.

Bu sadece bu şekilde ayarlarsak direk olarak oyuna giriyoruz. Peki istemciye girmek istesem kendime rp felan vermek istesem rün satın alsam felan
bunlar yok sanırım bilgilendirirsen sevinirim.
eski sürüm lol clientlerinden giriş yapılabilir gözüküyor 8/10 yıllık bir github paylaşımı, detaylı bakmadım ama rp ya da ip satın almayla alakalı bir şeyler görmedim koları incelerken

lol private için ise sadece URF açın arkanıza yaslanıp keyfinize bakın tabiii URF oynatacak developer gücünüz varsa :D

Geri