Oyungezer League of Legends 4. Sayısı bayilerde!

Tahagcs

Taha
Üye
Mesaj
81
Beğeni
90
Puan
666
Oyungezer League of Legends 4. Sayısı bayilerde!

Oyungezer’in League of Legends’a özel 4. sayısı, yepyeni içeriği ile bayilerde! 2015 Sezonu ve Şampiyonluk Ligi takımlarına ilişkin detaylı bilgiler, yeni şampiyon rehberleri ve çok daha fazlası 116 sayfalık derginin sayfaları arasında. Tabii ki 2 dev poster ve yine 7,5 TL değerinde (Türkiye Sunucusu’nda geçerli) RP kodu da Oyungezer League of Legends Özel okuyucularını bekliyor!

Bu sayıda, Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi maçlarını hafta hafta takip edebileceğiniz fikstür ve takımlar hakkında ayrıntılı tanıtımlar eSpor hayranlarına özel olarak derlendi. Oyunun hikâyesi ile ilgili hiçbir yerde yayımlanmamış Türkçe içerik ise Shurima’nın iki önemli figürünün hayatına ışık tutuyor.

League of Legends ile ilgili daha birçok içerikle dolu yeni sayıyı gazete bayilerinde, büyük marketlerde, D&R, Migros ve Tansaş’larda bulabilirsiniz.

Not: Tüm dergiler, içerisinde yer alan poster ve RP kodlarının güvenliği için kapalı bir şeffaf ambalajda satılmaktadır. Ambalajı açılmış, yırtılmış veya zarar görmüş dergileri almayınız ve gördüğünüzde lütfen satış görevlisini uyarınız.
Daha Fazla Bilgi İçin oyungezer.com/lol adresine
 

Üst