Çözüldü Kostüm envanterindeki yerlerin wearflag değeri.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

GOJ1RA

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar sunucumda kostüm sekmesindeki alt kısımlara takılması için bazı itemler ayarlamak istiyorum fakat şu kısımların (ektedir) wearflag değerlerini bulamadım.
Yardım bekliyorum.

unknown.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Çözüldü. İtem Proto üzerinde kostüm envanterine(sekmesine) giyilebilen itemlerin type'ı 28. Buradaki herhangi bir slota giymek istediğiniz itemin subtype değerini 0,1,2,3,4,5,6,7,8 şeklinde değiştirdiğiniz zaman istediğiniz yere giyebiliyorsunuz. Deneyerek hangi değer hangi slot için bulabilirsiniz.
Çözüldü. İtem Proto üzerinde kostüm envanterine(sekmesine) giyilebilen itemlerin type'ı 28. Buradaki herhangi bir slota giymek istediğiniz itemin subtype değerini 0,1,2,3,4,5,6,7,8 şeklinde değiştirdiğiniz zaman istediğiniz yere giyebiliyorsunuz. Deneyerek hangi değer hangi slot için bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Çözüme nasıl ulaştığını paylaşırsan aynı problem ile karşılaşan kullanıcılara yardımcı olmuş olursun

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri