Korona hakkında

sehara0

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Hep bir böyle düşündüm ama mantıksız geldi desteksiz ve yetersiz olmasına rağmen bu 3. iğneyi yaptırdıktan sonra kolumda hiçbişey hissetmedim zaten diğerleride öyleydi ama bu diğerlerinden daha çok tuhaf olanı gibiydi. Aşıyı olduktan sonra evet hissetmiyorsunuz ama eve gidip kendim eve geldiğim an öyle bir ağrı başladı ki ilk başta sürekli kolumu sıktım çünkü ben bir tarafım ağrıdığında sıkınca iyi hissediyordum psikolojik olarak. Ardından ya ne olacak uyuyayım yav dedim vurdum kafayı fakat birkaç dakika sonrası mide bulantısı ve inanılmaz derecede sıtma oldum çenenizi sürekli olarak titreyerek açıp kapatıyorsunuz ben o sırada dedim ki içimden bizi bu hale koyanların bizi bu hale düşürenlerin tanrı belasını versin. Bu ülke var ya bi 100 yıl daha yönetilse bile böyle bi hale gelemezdi. Gelinmeyecek noktayı en sonunda geldik gördük yaşadık peki ben bundan ne öğrendim. 2 aşıyı biontech oldum 3. aşı beni mahvetti. Yahu geceleyin hastaneye gidip randevu için bilet alıyosunuz hastanede öyle bi kalabalık var ki sen mi ben mi ? sen mi ben mi yada nezaman aşıyı olacam deyip kafayı yememek elde değil. Ben baya bir bekledim hastanede ardından küfrü bastım çıktım benim zaten psikolojim bitik durumda bu olayda iyice beni etkiledi. Dedim sonra ölümcül hastalığa bile bulaşsam hastaneye gitmiyecem ölümümü kabullenecem ölecek olursam. Hastaneye gidipte deli gibi sıra beklemektense ölmeyi yeğlerim deli gibi dehşet sıra var. Benim düşünceme gelecek olursak saçma bulanlarınız olabilir fakat bence bu insanları robotlaştırma projesi. İnsanları hizaya getirebilmek için bir sistem inşa etmeleri gerekiyordu. Hastalık olarak duyurdular ki daha sonra olmazsanız hastalık öldürücü seviyede olduğunu söylediler. Şukadarını söyleyeyim, bence herşey olmak istemiyorum diyenleri tespit etmekle başlıyor ve daha sonra tespit edilen kişiler bir şekilde öldürülmek için çalışılıyor. Yani evet insana herhangi bir içecek içine bile öldürücü bir madde koyabilirler. İçtiğiniz herşeyden sakının derim oyun oynuyolar size demem çünkü bence böyle birşeye kalkışıyorlar. Elbette birşeyin içine katmanın dışındada yöntemler mevcuttur kesinlikle sprey alarak ortama yayıp o ortamdaki kişiyi temizlemek felan. Ben detaylı yazmıycam insanları hizaya getirmek isteyenler elbet bi şekilde yollar izliyorlardır. Yok omikron varyantı bilmem ne bence bunların altında çok değişik sebepler ve olaylar yatıyor. Nezamandan beridir çünkü hiç kimse bir çözüm bulamadı, aman diyim dikkatli olun bilmiyorum çokmu paranoyağım ama beni/bizi bu hale koyanlardan nefret ediyorum kendinize dikkat edin.

ilk başta çinde başlıyan olay buralara kadar geldi arkadaş. Onu bunu yerseniz bilip bilmedik şeyleri tabi başınıza gelmeyen kalmaz yarasa yiyip canlı canlı öldürüp yedikten sonra ne bekleyebilirsin ki. En büyük tehdit bence başından beri oydu, hem kendisi sebep oluyo ondan sonra gel gel yavrum bozma canını sana aşi çıkarttım bağğğhh deyip can sıkıyo. Başta çıkartmayacaktın kaç tane ülke etkilendi hayret bişi. Şimdide üstünden kalkamıyoruz ne ki böyle birşey olduğu meçhul bi türlü çözülemedi. Neyse ben yinede mutlu günleride elbet görecem bu ülkede diyerek kendimi kandırırsam belki bi nebze daha iyi hissederim, kendimi kandırmaya devam beyler.

Geçmiş olsun dostum bende ikinci aşıda sıtma tuttu benide elektrikli battaniyeyi açmayı unutmuşum aşıda olunca sıtma tuttu lakin kusma iç bulantısı yaşamadım açıkçası şimdi sen anlatınca 3.aşıyı olmaktan korkmaya başladım ama yurtdışına çıkacağım öyle veya böyle olacağım şart umarım bende iç bulantısı yaşamam bir an önce sağlığına kavuşman dileğimle, Allah şifa versin

Geçmiş olsun dostum bende ikinci aşıda sıtma tuttu benide elektrikli battaniyeyi açmayı unutmuşum aşıda olunca sıtma tuttu lakin kusma iç bulantısı yaşamadım açıkçası şimdi sen anlatınca 3.aşıyı olmaktan korkmaya başladım ama yurtdışına çıkacağım öyle veya böyle olacağım şart umarım bende iç bulantısı yaşamam bir an önce sağlığına kavuşman dileğimle, Allah şifa versin
Saol canım
:disney-is-frozan3:
umarım yaşamazsın diyelim çünkü 3. aşıda nedense tuhaflık hissettim normal bir şey kesinlikle değildi.

3. aşıda tuhaflık hissetmenin nedeni fazla antikor oluşturman. mrna aşıları fazla yükleniyor immun sisteme bu yüzden daha fazla koruyor hatta.

sağlıklıysan ve dinç biriysen daha fazla etki eder hatta. sana tavsiyem, 4. aşıyı 8 ay boyunca vurdurma gereksiz olur senin için. korona hakkında söylemek istediğim ise;

ailem korona oldu, ben ise belirti bile göstermedim. bu virüsün kime vuracağı belli olmuyor. dağ gibi adamlar yıkılıyor..

3. aşıda tuhaflık hissetmenin nedeni fazla antikor oluşturman. mrna aşıları fazla yükleniyor immun sisteme bu yüzden daha fazla koruyor hatta.

sağlıklıysan ve dinç biriysen daha fazla etki eder hatta. sana tavsiyem, 4. aşıyı 8 ay boyunca vurdurma gereksiz olur senin için. korona hakkında söylemek istediğim ise;

ailem korona oldu, ben ise belirti bile göstermedim. bu virüsün kime vuracağı belli olmuyor. dağ gibi adamlar yıkılıyor..
geçmiş olsun dostum umarım ailen en yakın zamanda iyileşir kesinlikle öyle dağ gibi adamları bile yıkabiliyor çok korkutucu

gecmis olsun kardo

Geri