Çözüldü Karekter oluştururken hata

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Marlen2

1-99 Orta Emek Sunucu
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Merhaba,

Bazı nicklerde karekter oluşturuken (Örnek sanane) Bunu diye hata çıkıyor karekter oluşturmuyor neden olabilir?

hata.png

Çözüm
insult.txt de bu kelime bulunuyor mu diye kontrol eder misiniz. Ayrıca örneğin "s-anan-e" şeklinde de yazıldığı için aradaki "anan" kelimesi küfür olarak eklendiği için de hata verebileceğini düşünüyorum. Bunu öğrenmenin yolu, insult.txtden tüm kötü sözcükleri temizleyip hesap kurmayı denemektir. Insult.txt locale veya root klasöründe bulunuyordu tam hatırlamıyorum.
locale_game.txt de buldum şu şekilde
SELECT_CHANGE_FAILURE_STRANGE_NAME Bunu

insult.txt de bu kelime bulunuyor mu diye kontrol eder misiniz. Ayrıca örneğin "s-anan-e" şeklinde de yazıldığı için aradaki "anan" kelimesi küfür olarak eklendiği için de hata verebileceğini düşünüyorum. Bunu öğrenmenin yolu, insult.txtden tüm kötü sözcükleri temizleyip hesap kurmayı denemektir. Insult.txt locale veya root klasöründe bulunuyordu tam hatırlamıyorum.

Çözüm
Evet hocam insult.txt hem localde hem de sshde db klasöründe vardı ikisinde de anan kelimesini silip reboot atınca düzeldi :D

Teşekkür ederim sorun çözülmüştür.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri