Çözüldü Karakter seçim ekranında oyundan atma sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

cuvan545

Yeni Üye
Üye
Sunucuyu Vps'e Freebds 13.1 ve Mysql 5.6 ile kurdum. Karakter seçtiğimizde karakterin eli havada kalıp yükleme ekranı gelmeden oyundan atıyor. Debug clientte aşağıdaki failedi veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum .
faaaaa.png

gamedeki config dosyalarındaki syserrlara bakalım birde mesela karakter eli havada kaldıktan sonra oyunu kapatıp açınca (clienti)
tekrardan oyuna giriş yapabiliyor musun game kapanıyormu yani

Ayrıca eli havada kalınca tekrar giriş ekranına atıyor. Oyun kapanmıyor.
Packet hatası veriyor sanırım , iş yerindeyim de akşama bakabilirim istersen sen game/channel1/core1 içerisindeki syserr dosyasının içeriğini atar mısın buraya ne yazıyor notepad++ ile açıp içerisinde veren hatayı söylersen belki yardımcı olabilirim .

game/channel1/core1 belkisende core1 klasörü yoktur
direk channel1'in içinde olabilir.

Packet hatası veriyor sanırım , iş yerindeyim de akşama bakabilirim istersen sen game/channel1/core1 içerisindeki syserr dosyasının içeriğini atar mısın buraya ne yazıyor notepad++ ile açıp içerisinde veren hatayı söylersen belki yardımcı olabilirim .

game/channel1/core1 belkisende core1 klasörü yoktur
direk channel1'in içinde olabilir.
C++:
SYSERR: Jan  2 12:13:31 :: GetMotionFileName: Motion: lion_young2 have not motlist.txt vnum(34020) folder(lion_young2)
SYSERR: Jan  2 12:13:31 :: GetMotionFileName: Motion: lion_young2 have not motlist.txt vnum(34020) folder(lion_young2)

Buraya atamayacağım kadar uzun bir syser var. Sanırım filese eklenen bineklerin animasyonaları ile alakalı. Siz akşam bana mesaj atın ben sürekli kontrol ediyorum konuyu.

C++:

Buraya atamayacağım kadar uzun bir syser var. Sanırım filese eklenen bineklerin animasyonaları ile alakalı. Siz akşam bana mesaj atın ben sürekli kontrol ediyorum konuyu.
TAMAMDIR HOCAM :d DİSCORD ATARIM AKŞAMA

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri