Çözüldü Karakter seçim ekranına girmek yerine kapanıyor.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Yavuz60

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle foruma ilk defa bir yazı yazıyorum yanlış yere konu açtıysam veya aynı konudan ikincisini açtıysam kusura bakmayın özür dilerim.

İnternetten bulduğum otomatik item ve yang toplama dosyasını oyunuma ekledim tüm işlemleri doğru yaptığıma eminim üstünden en az 3 kez geçtim fakat build aldığımda hata vermiyor herşey normal oyunu açtığımda kanallar açılıyor kullanıcı adı şifresi bölümündede sıkıntı yok ama ıd ve şifremi girdiğimde sunucuya bağlandın, giriş işlemleri yapılıyor diyor karakter seçim ekranına girmeden oyun kendiliğinden kapanıyor yardımcı olan herkese şimdiden şükranlarımı sunarım.

sunucuya bağlandın.PNG

Bu ekrandan sonra Alt+F4 çekilmiş gibi küt kapanıyor

Çözüm
Ekran Alıntısı.PNG

Tab hatası varmış hocam valla kendimden utandım şimdi düzenledim oyuna girdi. Yardımınız için çok teşekkürler oyuna girdiğime çok sevindim fakat otomatik yang toplama olayı olmamış ona üzüldüm 1 gündür uğraşmıştım.
syserr dosyasında ne yazıyor kod editörüne yükler misin?

0220 23:35:06648 :: networkModule.py(line:209) SetSelectCharacterPhase system.py(line:130) __pack_import system.py(line:110) _process_result introSelect.py(line:31) <module> system.py(line:130) __pack_import system.py(line:110) _process_result interfaceModule.py(line:15) <module> system.py(line:130) __pack_import system.py(line:110) _process_result uiMessenger.py(line:10) <module> system.py(line:130) __pack_import networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.IndentationError'>:expected an indented block (uiGameOption.py, line 279) 0220 23:35:06648 :: ============================================================================================================ 0220 23:35:06648 :: Abort!!!!

metin2nin içindeki syserr dosyayında bunlar var hocam

0220 23:35:06648 :: networkModule.py(line:209) SetSelectCharacterPhase system.py(line:130) __pack_import system.py(line:110) _process_result introSelect.py(line:31) <module> system.py(line:130) __pack_import system.py(line:110) _process_result interfaceModule.py(line:15) <module> system.py(line:130) __pack_import system.py(line:110) _process_result uiMessenger.py(line:10) <module> system.py(line:130) __pack_import networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.IndentationError'>:expected an indented block (uiGameOption.py, line 279) 0220 23:35:06648 :: ============================================================================================================ 0220 23:35:06648 :: Abort!!!!

metin2nin içindeki syserr dosyayında bunlar var hocam
uigameoption 279 dan ss atar mısın

Ekran Alıntısı.PNG

Tab hatası varmış hocam valla kendimden utandım şimdi düzenledim oyuna girdi. Yardımınız için çok teşekkürler oyuna girdiğime çok sevindim fakat otomatik yang toplama olayı olmamış ona üzüldüm 1 gündür uğraşmıştım.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri