Çözüldü Kanat Süresi Gözükmüyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

bady

Çaylak Üye
Üye
arkadaslar ben kanat ekledım fakat kanatın suresı gozukmuyor ıtem protodan hallettım localden navıcattan ama kanatın suresı gozukmuyor
mesela kalan sure yazısı cıkıyor ıtemde ya o cıkmıyor onu nasıl getırebılırım

kanat suresı.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
onu nasıl yapıcam hocam
tam bılmıyorum nereye ne yazabılırım

ben 7 gunluk süreli bır ıtemı ıtem prtodan komple kopyalayıp sadece vnum ıtem kodunu degıstırıp ıtem protoya ekledım navıcata da ekledım ama ekledıgım ıtemın suresı gozukmuyor yukardakı sekılde cunku vnum kodu farklı oldugu ıcıın ama bunu nasıl ayarlayabılırım onu bılmıyorum uitoltip le alaklalı olabılır cunku oraya bırsey eklemedım ama nasıl yapıcagımı bılmıyorum

bırde hocam aklıma takılan bır soru var ben root.eix ve epk dosyasını kıtlemek ıstıyorum programsız olanlara baktım denedım olmadı
programlı olanları denedım kıtlıyorum yalnız src ye bırseyler eklemek lazım herhalde onu da eklıyorum ama bazı yerlerde takıldım olmadı
programsız olarak kıtleme sansım varmıdır hanı eter gıbı unpack gıbı programlar tarafından acılmasını bırazcık olsada engellemesı ıcın

ılgınız ıcın ve yardımlarınız ıcın tesekkuler

Son düzenleme:
SORUNUN COZUMU ROOT pack acıp UİTOLTİP i acıyoruz sonra Ring yazıp aratıyoruz altaraftakı baslık cıkıyor alltakı kodlar ıle yerdegıstırebılırsınız yada 2 satır bosluk bırakıp altına ekleyebılırsınız sonra packı kapatıp oyunu acın kanat surelı gozukuyor

welberw9696 cozumu bızlere saglayan cok tesekkur ederım hocam​

forumda yenıyım yanlıs bırsey yazdıysam kusura bakmayın

sorun cozulmustur

Python:
### Ring Slot Item (Not UNIQUE) ###
elif item.ITEM_TYPE_WING== itemType:
self.__AppendLimitInformation()
self.__AppendAffectInformation()
self.__AppendAttributeInformation(attrSlot)

#반지 소켓 시스템 관련해선 아직 기획 미정
#self.__AppendAccessoryMetinSlotInfo(metinSlot, 99001)

bHasRealtimeFlag = 0

## 사용가능 시간 제한이 있는지 찾아보고
for i in xrange(item.LIMIT_MAX_NUM):
(limitType, limitValue) = item.GetLimit(i)

if item.LIMIT_REAL_TIME == limitType:
bHasRealtimeFlag = 1

## 있다면 관련 정보를 표시함. ex) 남은 시간 : 6일 6시간 58분
if 1 == bHasRealtimeFlag:
self.AppendMallItemLastTime(metinSlot[0])
#dbg.TraceError("1) REAL_TIME flag On ")

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri