Yardım - Kanat Sistemi Hakkında Bilgi !? | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Yardım Kanat Sistemi Hakkında Bilgi !?

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda ErrorOssi tarafından 7 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. ErrorOssi

ErrorOssi Yeni Üye Üye

12
    2
    3
    6 Temmuz 2019
    Erkek
    Kocaeli
    Marakba, abilerim kardeşlerim.
    Bilirsiniz şu son zamanlarda popüler olan kanat sistemi!? Ben bunu serverime nasıl eklerim.
    "Ve aynı kuşak sistemindeki gibi; Kanada emiş sistemi nasıl yaparım" bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Temmuz 2019
  2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.995
    1.126
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Öyle bir sistem mi varmış?
    Gerçi artık bir çok sistemi eklemek için kaynak kodlarının olması gerekiyor.
    İlgili sistemin dosyaları paylaşılmışsa oradaki yönergeleri takip ederek eklemeleri yapabilirsin.

Kuşak sistemindeki emiş sistemini eklemekte istiyorsanız kuşak sistemindeki kodları incelemenizi tavsiye ederim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.