İstek K envanteri tavsiyesi (sağlam bir tane)

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

cobo54

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, k envanteri sistemi arıyorum 1 haftadır çileden iyice çıktım. Milattan söktüm envantere alınmıyor ve problemi var, owsaptan sökemedim 100 tane eklenti koymuş hata veriyor. Pachi-Tunga'dan söküyorum inventory.cpp inventor.h diye yeni dosyalar oluşturulmuş onlara aktarılmış tüm envanteri ona aktarmam falan gerekiyor. Anlayacağınız iyice uğraştım 16 17. kez denedim ve artık bıktım. Sadece düzgün, k envanterinden kendi envanterime aktarım yapabilceğim bir envanter arıyorum. Lütfen biliyorsanız yazın.

paylaşılmış k envanterleri üzerinde düzenleme yapıp kullanabilirsin sökmene gerek yok kritik hasarlarını bulup burda çözüme ulaştırman yeterli olucaktır

ssten kastın oyun içiyse bilgisayarda değilim sanii special inventory yazarak bulabilirsin. Hatalar ise bana kalsın zorlanarak buldum.
Tamam sistemi kuracağım ama emin misiniz hataların önemsiz olduğuna çünkü bu files açılacak sudan çıkmış balığa dönmeyeyim sonra. En azından hangi fonksiyonla alakalı onu söylerseniz çok müthiş olur.

Dostum sanii sök istiyorsan lakin akşama eksikleri tamamlayıp owsapı paylaşacağım yeni tradable icon kodları ve highlight kodları ile

Onda da sökmem gerekiyor saniii eklemeli olarak vermemiş tradable, highlight bunları da sökmem lazım. Sen zaten sökeceksen gerek yok hacım seni beklerim.
Sen diğer sistemlerini ekle bunu arkaplanda beklet çalışan biriyim ben söktüm ufak tefek kod eksiklikleri var owsapın kendine ait kodları kullanmasından dolayı onlarıda tamamlayıp paylaşıcam.

Sistemi kurdum ancak kime sorsam bunu sistemde pencere değiştirmenin vs çok zor olduğunu söyledi. Yapabilirsem Ayrı bir pencereye aktarmak istiyorum k envanteri gibi ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Tahminimce src kısmı normal k envanter gibi sadece pack kısmında değişiklik yapmışlardır var olan k envanterlerin pack kısımlarını inceleyip ona göre düzenleme yapmayı deneyebilirsin.

Geri