Yardım K envanter

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Filesimde ekli olan "k" ek envanterdir.
Benzerlerinden yola çıkarak anlatımlarına baktım fakat kaldıramadım. Yardımcı olabilicek varsa sevinirim.
klen.jpg

İfdef else ve if app else ye dikkat et yoksa çalışması gerekenide silersin her şey sapıtır :)
aldığım sysser:

Kod:
0520 04:17:03685 ::
networkModule.py(line:200) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:177) __hybrid_import
system.py(line:142) _process_result
introSelect.py(line:28) <module>
system.py(line:177) __hybrid_import

networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.IndentationError'>:unindent does not match any outer indentation level (interfaceModule.py, line 438)

0520 04:17:03685 :: ============================================================================================================
0520 04:17:03685 :: Abort!!!!

@melihalbayrak
1621479092886.png

1621479426692.png

Çözüldü - Client build hatası

Buradaki çözümü uygulayın. Hata ve çözüm aynı.
1621631682021.png

1621631863795.png

uyguladım fakat sonuç bu şekilde
resimdeki ok yönündeki GameType.cpp 'de birşey hatalı ama ne bilemedim

Yanlış anlama ama sen anlatımları neden dikkatli şekilde yapmıyorsun? Gametype.cpp dosysında dragon soul altına eklemen gerektiğini anlatıyor ama kodları sen parantezin altına ekliyorsun. Diğer konunda da aynı şekilde hata yapmıştın.
yanlış anlamam tabiki çok fazla dosya düzenlediğim için kafam karışmış olabilir gözümden kaçmış olabilir

he kaldırmış mı

o zaman

Python:
if player.SLOT_TYPE_INVENTORY == mouseModule.mouseController.GetAttachedType():
şeklinde değiştirmesi gerekiyor.
tüm gece kaldırmış knk heralde emin değilim ama kaldırdıysa bu düzeltmeyi yapması gerek

Pack kısmında k envanter olmayan bir filesin pack dosyalarıyla karşılaştırırsan kolayca kaldırırsın sistemi.

filesi boş değil bu k envanter olduğuna göre yani dediğin zor
Dolu ama bazı python kodlarını direk silmesi bazılarınıda değiştirmesi gerekiyor değiltirmesi gereken kodları temiz bir pack dosyasından bakarsa ne yapması gerektiğini anlar. O kadar bilgisi yok hangisini silip hangisini değiştireceği hakkında. İf app sistem adı ile aradığında çıkan kodları silip değiştirecek sadece başka bişey yok.

Dolu ama bazı python kodlarını direk silmesi bazılarınıda değiştirmesi gerekiyor değiltirmesi gereken kodları temiz bir pack dosyasından bakarsa ne yapması gerektiğini anlar. O kadar bilgisi yok hangisini silip hangisini değiştireceği hakkında. İf app sistem adı ile aradığında çıkan kodları silip değiştirecek sadece başka bişey yok.
else kısmına kadar silip gerisinden 1 tab silincede aynı şey oluyo ozaman niye sıfır packtan baksın

he kaldırmış mı

o zaman

Python:
if player.SLOT_TYPE_INVENTORY == mouseModule.mouseController.GetAttachedType():
şeklinde değiştirmesi gerekiyor.
ben sistemi tamamen kaldırmaya çalışmıyorum.
if için 3 tab olayını denedim fakat olmadı hata yeri değişmiyor sysser aynı hatayı veriyor sürekli

ben sistemi tamamen kaldırmaya çalışmıyorum.
if için 3 tab olayını denedim fakat olmadı hata yeri değişmiyor sysser aynı hatayı veriyor sürekli
Yanlış siliyorsunda ondan hata veriyor. SLOT_TYPE_INVENTORY’nin hemen altında bir ya da iki satır tam hatırlamıyorum şimdi kod olacak onlarıda silmişsin. Sistem dragon soul kodları içine eklendiğinden sen dragonun kodlarınıda siliyorsun bu yüzden sana temiz bir pack ile karşılaştırarak sil diyorum.

Genelde Metin2’ye yeni başlayanların boş files üzerinde çalışmasını öneriyom. Sistemlerin ekli olduğu fileslerde düzenleme yapmak zor oluyor

Yanlış siliyorsunda ondan hata veriyor. SLOT_TYPE_INVENTORY’nin hemen altında bir ya da iki satır tam hatırlamıyorum şimdi kod olacak onlarıda silmişsin. Sistem dragon soul kodları içine eklendiğinden sen dragonun kodlarınıda siliyorsun bu yüzden sana temiz bir pack ile karşılaştırarak sil diyorum.
kafam o kadar çorba olduki inan su akıtmaya başladı

Geri