Çözüldü İtemlerin NPC'ye satış fiyatları

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

diemetin2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese selam oyun içinden elde ettiğimiz Zırh,Kask,Silah vb. itemların Npcye satış fiyatlarını tr tipi yapmak istiyorum. Şu an filesta fiyatlar tr tipi değil çok yüksek fiyatlara satılıyor itemler. Düzenlemeyi biliyorum fakat itemların fiyatlarının hepsini bilmiyorum. Bakabileceğim bir yer var mı yardım bekliyorum teşekkürler.

Kraizy.tgz den bakabilirsin, sanırım en doğru seçenek bu olur diye düşünüyorum

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Orjinal dosyaların 2021 ekim hali burdan çekebilirsin.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
buradaki proto dosyalarından orijinal satış fiyatlarına ulaşabilirsiniz
Hocalar bunlar değil. Yoksa ben mi yanlış bakıyorum anlamadım. Sizin attığınız dosyaları başka yerden bulmuştum ama mesela +0 keşiş trde npcye 600 yangtan satılıyor burda 3k olarak gösteriyor.

Aslında trden itemlere biraz baktım. Bi matematik hesabı yapıp düzenleyebilirim ama kesin yanlış olur, olmasın diye arıyorum.

Hocalar bunlar değil. Yoksa ben mi yanlış bakıyorum anlamadım. Sizin attığınız dosyaları başka yerden bulmuştum ama mesela +0 keşiş trde npcye 600 yangtan satılıyor burda 3k olarak gösteriyor.
Shop_manager.cpp dosyasını verebilir misiniz?

Satış fiyatları 5'e bölünüyor. Değerlerin hepsi doğru. NPC'de itemin 600 Yang'a satılabilmesi için protolarda 3.000 Yang olarak girilmesi gerekiyor.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri