Çözüldü item proto kapatma sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

sem575757

Yasaklanmış Üye
Cezalı
kapatırken böyle bi hata alıyorum nedir bu yardımcı olabilecek var mı dump proto ile kapatırken oluştu

Dosya Eklentileri

• 3333.PNG
    3333.PNG
    51,8 KB · Gösterim: 43
Çözüm
Düzenleme yaparken yanlış/eksik düzenleme işlemi yapmış olabilirsin eski haline getirip kapatmayı tekrar dene.
sorun çözüldü buldum excel dosyasında bi hata yapmısım sanırım dosya txt bozulmuş bu sebepten dolayı oldugunu düşünüyorum .. çünkü degişiklik yapmadan txt içerisine girip excele aktarmadan yaptıgımda sorunsuz olarak kapandı. genede tşk ederim @adv1453 .. konu kapatılabilir çözüldü.
Düzenleme yaparken yanlış/eksik düzenleme işlemi yapmış olabilirsin eski haline getirip kapatmayı tekrar dene.

sorun çözüldü buldum excel dosyasında bi hata yapmısım sanırım dosya txt bozulmuş bu sebepten dolayı oldugunu düşünüyorum .. çünkü degişiklik yapmadan txt içerisine girip excele aktarmadan yaptıgımda sorunsuz olarak kapandı. genede tşk ederim @adv1453 .. konu kapatılabilir çözüldü.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri