Çözüldü İtem proto ile yeni itemler yazdım lakin bu itemler envantere geliyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

mahmut1

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Herkese hayırlı geceler. İtem proto ile yeni itemler yazdım lakin bu itemler envantere geliyor. Bunu nasıl k envanterine entegre edicem bilen var mı ?

Yerden toplayınca direk k envanterine gelsin istiyorum.

Çözüm
Sizin baya temelden bilgi edinmeniz lazım. Bu tarz sistemsel düzenlemeler kanyak kodlarından yapılıyor. Oyunun kaynak kodları C/C++ dili ile yazılmış. Biraz araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Hangi filesi kullanıyorsunuz bilmiyorum ancak elinizde kaynak kodu olmadan bu istediğinizi yapamazsanız.

İncelediğim k envanter sistemlerinde hangi itemin hangi k envanter kısmına geleceğini game/src/item.cpp dosyasında belirtilmiş. Kaynak kodlarınızı temin edebilirseniz bu dosyayı inceleyin.
Hangi k envanteri kullanıyorsunuz? Kaynak kodunda k envantera eklenen itemlerin vnum değerini girmelisiniz.

Sizin baya temelden bilgi edinmeniz lazım. Bu tarz sistemsel düzenlemeler kanyak kodlarından yapılıyor. Oyunun kaynak kodları C/C++ dili ile yazılmış. Biraz araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Hangi filesi kullanıyorsunuz bilmiyorum ancak elinizde kaynak kodu olmadan bu istediğinizi yapamazsanız.

İncelediğim k envanter sistemlerinde hangi itemin hangi k envanter kısmına geleceğini game/src/item.cpp dosyasında belirtilmiş. Kaynak kodlarınızı temin edebilirseniz bu dosyayı inceleyin.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri