Yardım İtem Proto Dosyasından Satır Silersem Ne Olur

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

CrownOfStone

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, öncelikle şunu öğrenmek istiyorum, bu tarzda yeni konu açmaya değmeyecek mahiyette olan ufak soruları sizlere özel mesaj yolu ile sorabilir miyiz?

Akabinde aklıma takılan şudur, NPC'de satılan eşyaların yang değerlerini değiştirme videosundaydım. Birkaç deneme eşyası yerleştirip yang değerlerini değiştirdim ancak Navicattan bu eşyaları sildiğimde oyun içerisinde orada durmaya devam ediyorlardı. İtem Proto'ya girip direk oradan o eşyaların kod satırlarını mı silmeliyim?

resim_2023-04-18_234406262.png

Navicat sonrası reboot at gitmediyse item proto her ihtimale karşı yedeğini al sonra silip dene bakalım

önce stop.sh sonra reboot sonra da start.sh
bu şekilde reboot atılıyor değil mi

yok bu şekilde olmadı sanırım ya da hatalı yaptım , hala daha önceden ayarladığım eşyalar NPC nin içerisinde duruyor ve ayrıyeten yeni ayarladıklarım da yanına fazladan bir 0 alıyor. 500.000 yazıyorum oyuna 5M olarak giriyor fiyat.

Dosya Eklentileri

• resim_2023-04-19_124102631.png
    resim_2023-04-19_124102631.png
    11,1 KB · Gösterim: 34
önce stop.sh sonra reboot sonra da start.sh
bu şekilde reboot atılıyor değil mi

yok bu şekilde olmadı sanırım ya da hatalı yaptım , hala daha önceden ayarladığım eşyalar NPC nin içerisinde duruyor ve ayrıyeten yeni ayarladıklarım da yanına fazladan bir 0 alıyor. 500.000 yazıyorum oyuna 5M olarak giriyor fiyat.
ZIMBA 9572 dc ekle

Geri