Çözüldü İtem İsmini Değiştiremiyorum.

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

NIGHTMT2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhaba arkadaşlar
arkadaşlar ben bir itemin ismini değiştirmek istiyorum ama bir türlü olmuyor denediğim yol bu;
item_names 'ten değiştiriyorum sonra dump proto ile item_proto ve namesi kapatıyorum. bunu locale.tr'ye atıp güncellemeye veriyorum sonra navicattan değiştirip
reboot atıyorum ama isim değişmiyor bir türlü :S

İtem protoyu navicattan değilde ftpden çekiyor olabilir genelde dosya dizini usr/game/share/conf veya usr/game/share/core/db klasörleri içinde item_namesten düzenleme yapabilirsiniz

İtem protoyu navicattan değilde ftpden çekiyor olabilir genelde dosya dizini usr/game/share/conf veya usr/game/share/core/db klasörleri içinde item_namesten düzenleme yapabilirsiniz
Navicattan çekiyor benim files bütün ayarlarımı ordan yapıyorum item proto ile ilgili ama ftp'deki item nameside değiştirdim sonuç aynı
acaba bu item protoda çince mi korecemi neyse bişiler yazıyor onları değiştirmiyorum onun için mi oluyor

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri