Çözüldü İşin kod tarafında yer almak istiyorum, Önerileriniz

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

hupturik

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

ben bilgisayar mühendisiyim c,c++,python,c# yada lazım olan herhangi bir dille kod yazabilirim. İşlerden fırsat buldukça hobi olarak client tarafına mod yazmak istiyorum. Şu an sıfırım bu arada. Sizlere sorum şu oynadığım herhangi bir server de böyle bir şey yapabilir miyim, eğer yapabiliyorsam hangi tool lar lazım olur?

Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

Oynadığınız herhangi bir serverde yapacağınız her tür değişiklikler yetkisiz işlem sayılır. Oyun yöneticisi dosyalara müdahale ettiğinizi fark ederse hile kullandığınızı sanıp karakterinizi banlayabilir.

Eğer kendi serverinizi geliştirecekseniz ilk önce oyunun temel yapısını öğrenmeniz gerekiyor. Zaten bunun için sitemizde yeterince rehber konuları mevcut. Bu konularda gerekli olan araçlar zaten mevcut. Bilgisayar mühendisi olduğunuzu ve bildiğiniz dilleri belirtmişsiniz. Tecrübeniz olduğu için oyunun kodlarını kısa sürede analiz edip değişiklikler yapabilirsiniz.

Metin2 Geliştirme Bölümüne Açılan Tüm Rehber Konuları burayı inceleyebilirsiniz.

Oynadığınız herhangi bir serverde yapacağınız her tür değişiklikler yetkisiz işlem sayılır. Oyun yöneticisi dosyalara müdahale ettiğinizi fark ederse hile kullandığınızı sanıp karakterinizi banlayabilir.

Eğer kendi serverinizi geliştirecekseniz ilk önce oyunun temel yapısını öğrenmeniz gerekiyor. Zaten bunun için sitemizde yeterince rehber konuları mevcut. Bu konularda gerekli olan araçlar zaten mevcut. Bilgisayar mühendisi olduğunuzu ve bildiğiniz dilleri belirtmişsiniz. Tecrübeniz olduğu için oyunun kodlarını kısa sürede analiz edip değişiklikler yapabilirsiniz.

Metin2 Geliştirme Bölümüne Açılan Tüm Rehber Konuları burayı inceleyebilirsiniz.
Aslında bütün rehberleri zaten incelemiştim o yüzden gereksiz bir başlık olur mu diye tereddüt etmedim değil. Ancak nereden başlayacağımı bilememiştim. Ben biraz daha kendim çalışayım o zaman. Tekrar teşekkürler.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri