Yardım - İrili Ufaklı Sorunlar | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Yardım İrili Ufaklı Sorunlar

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda thebros00 tarafından 11 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. thebros00

thebros00 Aktif Üye Üye

2
    2
    253
    11 Haziran 2019
    Erkek
    Aydın
    Merhaba arkadaşlar 1-120 files üzerinde uğraşıyorum birkaç gündür. Küçük gözüksede bazı çözemediğim hatalar mevcut bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

1- Nemere'deyken ticaret engeli bulunmakta. Bunu kaldırmak istiyorum fakat ilgili dosyayı hiçbir yerde bulamadım. nemere questinde ticaret ile alakalıda bir şey göremedim zaten

2- Ork zindanında ölen karakterde item düşme sorunu yaşanmakta (Karakter agresif ve altı değil, pozitif sıralama)

3- Oyuna yeni karakter geldiğinde duyuru geçmesi için quest/object/notarget/login/basic_weapon.start dizinine

notice_all("Yeni Oyuncumuz " .. pc.get_name() .. " Aramıza Katılmıştır.")
    notice_all("Hosgeldin. " .. pc.get_name() .. " ")

ekledim. Fakat karakter atıp geri geldiğimde bile beni yeni oyuncu olarak görüyor. Kim ışınlanırsa onu yeni oyuncu olarak algılayıp notice geçiyor.

4- Nemere ve Razador'a %100 oranlı sandık eklememe rağmen bazen sandık düşmüyor

Bu sorunlar hakkında yardım edebilecek biri var mı ?

Son düzenleme: 12 Haziran 2019
  2. ANT1V1RUS78

ANT1V1RUS78 Aktif Üye Üye

6
    2
    440
    13 Eylül 2015
    KARABÜK
    kimse yazmamış heralde bilen yok

3. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.949
    1.103
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Konunuzu dün okumuştum ama yanıt verecek fırsat bulamadım. Şuan da meşgül olduğum için örneklerle yanıtlamak yerine yalın haliyle bildiklerimi sunmak isterim;

1 - Source üzerinden engellenmiş olabilir.
    2 - Ork zindanı?
    3 - Aynı yazının tekrar yazılmaması için pc.getf özelliğini kullanmalısınız.
    4 - mob_drop_item’de 100’ün üzerinde orana sahip bir çok eşya var.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.