Yardım İKARUS OFFLİNE SHOP HATA

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

Curcuna52

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1660954007388.png

1660954033835.png

1660954061491.png

DB BUİLD ESNASINDA BU TARZ BİR HATA ALIYORUM YARDIMCI OLABİLECEK BİRİ VARSA BENİ ÇOK MUTLU EDER :) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

@Whistle

Son düzenleme:
common/service.h içinde define tanımı eklemediysen onu ekle. Bir de shopa ait .cpp dosyası varsa game/src içine atıp makefile dosyasının içine de dahil et.

En son Server/ dizininde gmake clean çek ve tekrar gmake all yap.

common/service.h içinde define tanımı eklemediysen onu ekle. Bir de shopa ait .cpp dosyası varsa game/src içine atıp makefile dosyasının içine de dahil et.

En son Server/ dizininde gmake clean çek ve tekrar gmake all yap.

En son Server/ dizininde gmake clean çek ve tekrar gmake all yap

1660925663639.png

DEDİKLERİNİ UYGULADIM ALDIĞIM HATA BU HATA SAYISI TEKE DÜŞTÜ :d

Eksiksiz yaptığından emin ol, son olarak cmd.cpp ve cmd_general.cpp düzenlemelerini de gözden geçir.
herşey eksiksiz gördüğüm kadarıyla eğer mümkünse dosyaları atsam sen bi gözden geçirirmisin

Eksiksiz yaptığından emin ol, son olarak cmd.cpp ve cmd_general.cpp düzenlemelerini de gözden geçir.
Game Build hallettim DB BUİLD DE BU TARZ Bİ HATA ALIYORUM ARAŞTIRDIM KİMSE BU KONU HAKKINDA BİRŞEY PAYLAŞMAMIŞ DB BUİLDDE TOPLASAN 10 SATIR KOD VAR ZATEN 5 6 KERE KONTROLLÜ EKLEDİM AMA SONUÇ BU YARDIMCI OLABİLİRSEN SEVİNİRİM

Geri