Çözüldü hp Sp

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

jarova77

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
merhaba filesimde diğer fileslere göre hp ve sp çok yavaş doluyor acaba ilgili kodlar hangi dosyada bulabilirim

Çözüm
Aldığın kısmın orayla oynadığını sanmıyorum, bu durum sabit durduğun taktirde tamamen üzerindeki hp üretimi bonusuna bağlı olarak artış gösterir canavarlarla savaşırken de hp absorbe ile iş yaparlar. Belkide bu sebeple gözüne farklı gelmiştir. Böyle bir soruyu ilk defa gördüm :alala:
Aldığın kısmın orayla oynadığını sanmıyorum, bu durum sabit durduğun taktirde tamamen üzerindeki hp üretimi bonusuna bağlı olarak artış gösterir canavarlarla savaşırken de hp absorbe ile iş yaparlar. Belkide bu sebeple gözüne farklı gelmiştir. Böyle bir soruyu ilk defa gördüm :alala:

Çözüm
teşekkür ederim

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri