HOSTİNG SUNUCU FİRMA YORUMLAMA HAKKINDA

AYZER2541

𝐑𝐄𝐂𝐄𝐏 𝐀𝐕𝐄𝐒𝐈𝐀 ✔
MT Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba : Biliyoruz ki server açıp sunucular dan dolayı serveri çöp olan yada hosting serverini kullanarak sorun yaşayıp serveri buyuk zararla kapatan oluyor bu konu altında sağlam sunucu hostingleri tartışalım bi nebze olsa da birilerine yol göstermiş oluruz.

Örneğin : Bu hosting fazla ilgili değil sağlam değil profesyonel değil tarzında yorum yapmanızı rica ederim. Not : Yanlış yere konu açtımsa k.bakmayın

şu hostingle çalış diyebileceğim bir hosting yok gerçekten ama gerçekten önerilen varsa bende bilgilenmek isteerim :)

Doğrusunu söylemek gerekirse fazla hosting ile çalışmadım. Şuan Siberdizayn ile çalışıyorum. Destek sistemi yeterli düzeyde, uzun süreden beri kesintisiz hizmet veriyor, files özellikleri yeni nesile uygun, açık bug hata var mıdır bilmiyorum henüz o kadar bilgiye sahip değilim. Kısacası önerebilirim.

Bugüne kadar böyle bir şey duymadım maalesef. Varsa da ben bilmiyorum. Ancak deneyimlediğim ve duyduklarımın hepsinde ayrı bir rezillik var. Birisi x konusunda ücretsiz destek sağlarken, diğeri ek ücret talep ediyor. Diğeri ilgili olsa diğeri ilgisiz oluyor, bir diğeri çok iyi olsa bu sefer de sunucu bağlantısı zırt pırt kopuyor vs vs.
Aslında bu konuda benim tek bir görüşüm var, metin2 files geliştirme konusunda profesyonel düzeyde olmasa bile, en azından sistemlere hakim olma, sorunları çözebilme kabiliyetine vb. sahip olmak yeterli. Sonrasında bilişimden sadece sunucunu kiralayıp serverını işletmeye bakacaksın. Kimseye ağız eğme gereksinimi duymadan, kendi işini kendin göreceksin.. Ancak maalesef hala bir çok kullanıcı hem kendini hemde parasını körü körüne bilişime feda ediyor. Bir ton para gidiyor ama alınan hizmet hak ettiği kadar mı? Meçhul.
En ufak bir bugu kapatmak için bile saatlerce veya günlerce geri dönüş yapmalarını beklemektense, localden kendim halleder atarım sunucuya.

Bugüne kadar böyle bir şey duymadım maalesef. Varsa da ben bilmiyorum. Ancak deneyimlediğim e duyduklarımın hepsinde ayrı bir rezillik var. Birisi x konusunda ücretsiz destek sağlarken, diğeri ek ücret talep ediyor. Diğeri ilgili olsa diğeri ilgisiz oluyor, bir diğeri çok iyi olsa bu sefer de sunucu bağlantısı zırt pırt kopuyor vs vs.
Aslında bu konuda benim tek bir görüşüm var, metin2 files geliştirme konusunda profesyonel düzeyde olmasa bile, en azından sistemlere hakim olma, sorunları çözebilme kabiliyetine vb. sahip olmak yeterli. Sonrasında bilişimden sadece sunucunu kiralayıp serverını işletmeye bakacaksın. Kimseye ağız eğme gereksinimi duymadan, kendi işini kendin göreceksin.. Ancak maalesef hala bir çok kullanıcı hem kendini hemde parasını körü körüne bilişime feda ediyor. Bir ton para gidiyor ama alınan hizmet hak ettiği kadar mı? Meçhul.
En ufak bir bugu kapatmak için bile saatlerce veya günlerce geri dönüş yapmalarını beklemektense, localden kendim halleder atarım sunucuya.
kesinlikle haklısın bu yüzden baş koyduk bu serüvene hakkımızda hayırlısı :)

şu hostingle çalış diyebileceğim bir hosting yok gerçekten ama gerçekten önerilen varsa bende bilgilenmek isteerim :)
Bende araştırdım hangi hosting iyi filan şu iyi filan diyen çıkmadı biri destek de iyi biri sunucuda herkesın bi eksiği var

Bugüne kadar böyle bir şey duymadım maalesef. Varsa da ben bilmiyorum. Ancak deneyimlediğim e duyduklarımın hepsinde ayrı bir rezillik var. Birisi x konusunda ücretsiz destek sağlarken, diğeri ek ücret talep ediyor. Diğeri ilgili olsa diğeri ilgisiz oluyor, bir diğeri çok iyi olsa bu sefer de sunucu bağlantısı zırt pırt kopuyor vs vs.
Aynen öyle ben bi araya çalıştım files kiraladım bi hata çıkıyor yazıyorum hatayı halletmedıler o kadar param gitti anladım ki kendi filesin olcak sunuc kiralayıp herşeyını sen kurcan ona buna ağız eymemek gerek başka formda okudum adam hosting filesini kullanmış 9 bin tl filan zarar daydı server kapanıyormuş hosting adamı suçluyormuş filan

Geri