Yardım - Hızlı Statü Dağılımı | MMO Tutkunları
  1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Merhaba Ziyaretçi,
    Henüz sitemize üye girişi yapmadınız. Sitemizden tam anlamıyla yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Eğer sitemize daha önceden üye olduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Duyuruyu Kapat
  3. Merhaba Ziyaretçi, Usta üye alımında bazı maddeler değişti. Sizde güncel halini okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Yardım Hızlı Statü Dağılımı

'Soru, Cevap ve Yardım' forumunda cins6134 tarafından 4 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. cins6134

cins6134 Aktif Üye Üye

8
    4
    260
    21 Şubat 2019
    Erkek
    istanbul
    Arkadaşlar, serverime hızlı statü dağıtımı eklemek istiyorum. Detaylı anlatabilecek veya yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Mart 2019
  2. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.729
    1.017
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    Siz eklemeye çalışırken istemci beklenmedik şekilde kapanıyorsa, siyah ekranda filan kalıyorsa oyunun ana dizininde syserr.txt dosyası olacak. O dosyadaki hata kayıtlarını kod bloguna ekleyerek paylaşır mısın? Bizde nerede takıldığınızı bulmuş oluruz.
    Syserr hakkında bilgi için: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayınız...

cins6134 bunu beğendi.
  3. mcDynamic

mcDynamic Aktif Üye Üye

237
    148
    706
    2 Kasım 2016
    Erkek
    Öğrenci
    İstanbul
    cins6134, WILDGUARD, Jexsus ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Whistle

Whistle Sarhoş Filozof Site Yetkilisi Admin Casro2 (Metin2) GM Casro2 (Metin2) Destek

4.729
    1.017
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
  5. cins6134

cins6134 Aktif Üye Üye

8
    4
    260
    21 Şubat 2019
    Erkek
    istanbul
    game.py ve interfacemodule.py kadar yaptım fakat cmd_general.cpp bulamadım yardımcı olurmusunuz :)

6. Whistle

4.729
    1.017
    1.971
    30 Ekim 2011
    Erkek
    Öğrenci
    Samsun
    cmd_general.cpp dosyası kaynak kodlarında bulunur. game/src/cmd_general.cpp dizininde yer alır. Bu dosyanın görevi oyun içinde yazılan kodların ne işlem yapacağını belirtir.

mcDynamic bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.