Yardım Hızlı sandık açma ve toplu item gelme sistemi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Toplu item gelme sisteminden kastını anlamadım ki? Special_item_group.txt'de sandık içeriğindeki Type değerini Pct yaparsan tek açışta 3-5 item atacaktır bunun bu sistem ile bir alakası yok hızlı sandık açma sistemi de aynı şekilde farklı bir sistem bu kurdum dediğin sadece kasma sorununu engelliyor, ben bahsettiğin gyazo bu konuda geçtiği için bu konu linkini attım sanırım bulamıyorsun diyerek.

Toplu item gelme sisteminden kastını anlamadım ki? Special_item_group.txt'de sandık içeriğindeki Type değerini Pct yaparsan tek açışta 3-5 item atacaktır bunun bu sistem ile bir alakası yok hızlı sandık açma sistemi de aynı şekilde farklı bir sistem bu kurdum dediğin sadece kasma sorununu engelliyor, ben bahsettiğin gyazo bu konuda geçtiği için bu konu linkini attım sanırım bulamıyorsun diyerek.
O konudaki sistemi ekledim. Videodaki ile aynı değil video farklı konudaki sistem farklı. Dediğim pct ile alakalı bir birim değil. Mesela 5000 li sandık açtınız 2 tane çıkmak yerine her seferinde tekli olarak aynı itemden kaç tane çıktıysa örn: Yeşim Özüt 2 tane kazandın yazmak yerine yeşim özüt 1523 tane kazandın yaızyor.

Geri