Çözüldü Hırsız eldiveni,tecrübe yüzüğü gibi 1-2 saatlik itemlerde kalan süre görünmüyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

NIGHTMT2

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba arkadaşlar tecrübe yüzüğü ve hırsız eldiveni gibi 1-2 saat süresi olan itemlerde kalan süre yazmıyor kalan süresi gün olanlarda sorun yok onlarda görünüyor.
0324_201636.jpg

Çözüm
yani bilgisayarım olsa yardımcı olmak isterdim de mantığı anlatayım siz çözebilirseniz çözün. AddItemData ile tooltipdeki bilgiler yazdırılır. Burda real time ı yazan AppendRealtimeTooltip fonskiyonudur. AddItemData fonksiyonunun içinde vnum kontrolü yaptırıp realtime datasını yazdırabilirsiniz. Aklıma ilk gelen bu.
kanka baktım ama çözemedim orlardan elinde bi uitooltip olan varsa atabilirse çok sevinirim en azından karşılaştırıp yapabilirim kodları

evet yine karıştıra karıştıra buldum hayırlı olsun.d
İtem proto navicat ise=limittype:8--- Limit value0:süre saniye olarak örneğin:3600 yazarsan 1 saat olur
item proto txt ise=limittype:REAL_TIME_FIRST_USE--Limit value0:süre saniye olarak örneğin:3600 yazarsan 1 saat olur
ayrıca...
Bahsettiğiniz itemler tek kullanımlıktır ve zaten bunlarda kalan süre yazmaz. İlla yazmasını istiyorsanız açıklamayı değiştirmeniz gerekir. Bu itemlere sağ tıklandığında sol üst köşede simgesi belirir ve kalan süresi orda yazar.

Bahsettiğiniz itemler tek kullanımlıktır ve zaten bunlarda kalan süre yazmaz. İlla yazmasını istiyorsanız açıklamayı değiştirmeniz gerekir. Bu itemlere sağ tıklandığında sol üst köşede simgesi belirir ve kalan süresi orda yazar.
yok reis bunlar takılı kalıyor yazması lazım 1 saatlik yüzük bu bunda yazar

yok reis bunlar takılı kalıyor yazması lazım 1 saatlik yüzük bu bunda yazar
Takılı kalması veya sağ tıklandığında yok olması fark etmez. Ki takılı kalıyor derken eğer envanterdeki slota takılıyorsa, bu büyük bir dezavantaj. Boş yere slot kaplıyor bence. Bu itemlerin kalan süresi sol üst köşedeki simgelerinin üzerine geldiğinde yazar. Diğer türlü yazmaz.
Aynı şekilde Kritik İsabet,Delici İsabet(15 yada 30dk) gibi itemler de bunlar gibidir.

Takılı kalması veya sağ tıklandığında yok olması fark etmez. Ki takılı kalıyor derken eğer envanterdeki slota takılıyorsa, bu büyük bir dezavantaj. Boş yere slot kaplıyor bence. Bu itemlerin kalan süresi sol üst köşedeki simgelerinin üzerine geldiğinde yazar. Diğer türlü yazmaz.
Aynı şekilde Kritik İsabet,Delici İsabet(15 yada 30dk) gibi itemler de bunlar gibidir.
Kankam bu yüzüğün orjinal özelliği karakter üzerindeki slota takılı kalması zaten senin bahsettiğin farklı bir yüzük ayrıca sadece bu değil hırsız eldiveninde de durum aynı eğer değiştirmediysen senin filesindede aynıdır durum bu yüzük karaktere takılır 70005 kodu eldivende 70043

Takıldığı zaman, takılan slotun üzerine geldiğinizde kalan süre yazmıyor mu ? Ekran görüntüsü atar mısınız?

Bu yüzüğün item_proto satırını buraya atar mısınız?

Python:
70005    °æÇèÀǹİÁö    ITEM_UNIQUE    UNIQUE_NONE    1    NONE    CONFIRM_WHEN_USE    WEAR_SHIELD        0    0    0    0    0    LIMIT_NONE    0    LIMIT_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    APPLY_NONE    0    60    0    0    0    0    0    0    0    0
Proto değerleri burada düzgün görünüyor. Locale tarafındaki protoyu da kontrol edin bence.

Sıfır altyapı fileste bile bu durum düzgün çalışıyor. Eğer kasıtlı olarak bu kapatılmamışsa, tahminimce syserr vermesi gerek diye düşünüyorum. Bi kontrol edin isterseniz.

@Reached bahsettiği fonksiyonu root içinde komple arattım ama öyle bir fonksiyon bulamadım maalesef.

__AppendRealtimeTooltip olması lazım. Bu kod ile iteminizin kalan zamanını çekebilirsiniz. AddItemData fonksiyonundaymış. Mobilde olduğumdan tam sorunun çözümüne bakamıyorum maalesef. Sadece öneri sunabiliyorum

__AppendRealtimeTooltip olması lazım. Bu kod ile iteminizin kalan zamanını çekebilirsiniz. AddItemData fonksiyonundaymış. Mobilde olduğumdan tam sorunun çözümüne bakamıyorum maalesef. Sadece öneri sunabiliyorum
kanka anlamadım ki ne yapabilirim şimdi __AppendRealtimeTooltip var 3 farklı yerde baktım şimdi

kanka anlamadım ki ne yapabilirim şimdi __AppendRealtimeTooltip var 3 farklı yerde baktım şimdi
yani bilgisayarım olsa yardımcı olmak isterdim de mantığı anlatayım siz çözebilirseniz çözün. AddItemData ile tooltipdeki bilgiler yazdırılır. Burda real time ı yazan AppendRealtimeTooltip fonskiyonudur. AddItemData fonksiyonunun içinde vnum kontrolü yaptırıp realtime datasını yazdırabilirsiniz. Aklıma ilk gelen bu.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri