Yardım hesap kayıt sistemi

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

soonx

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Slm arkadaşlar ekledigim videodaki sorunu cözemedim acaba anlayan biri yardım edebilirmi
ilk kayıt yaparken ediyor kayıtlı yerden silip tekrar ekleye kalkınca kayıt etmiyor
şimdiden teşekkur ederim

tekrar kaydetmeye bastığında zaten kullanıcı adı ve şifre ordan siliniyo zaten sana diyo id yok diye hesap kaydetince otomatik ordaki textboxları silen bir kod var videoda bi sorun görmedim açıkcası birde aynı yere kaydediyomu yoksa dolumu gösteriyo orayı

tekrar kaydetmeye bastığında zaten kullanıcı adı ve şifre ordan siliniyo zaten sana diyo id yok diye hesap kaydetince otomatik ordaki textboxları silen bir kod var videoda bi sorun görmedim açıkcası birde aynı yere kaydediyomu yoksa dolumu gösteriyo orayı
şimr var olan useri kaydediyorum sonra silip baska user kaydet dedigimde ıd sifre istıyor kayıt etmıyor oarada 14 adet kayıt slotu var herbırne aynı nıckı kayıt edersem 14 üde ikinci sefere kayıt etmıyor kayıt işlemi çalışmıyor

tv vereyım dene ıstersen dostum

yani burada bir sefer kayıt edebılıyorsun .var olanı silip baska nıck yazarsan kabul etmıyor aynı nıckıde kabul etmıyor o slotu tek sefer kullanabılıyorsun

şimr var olan useri kaydediyorum sonra silip baska user kaydet dedigimde ıd sifre istıyor kayıt etmıyor oarada 14 adet kayıt slotu var herbırne aynı nıckı kayıt edersem 14 üde ikinci sefere kayıt etmıyor kayıt işlemi çalışmıyor

tv vereyım dene ıstersen dostum

yani burada bir sefer kayıt edebılıyorsun .var olanı silip baska nıck yazarsan kabul etmıyor aynı nıckıde kabul etmıyor o slotu tek sefer kullanabılıyorsun
oyunu kapatıp açtığındadamı aynı yoksa düzeliyomu

birde bu filesin baska bir versiyonu var kayıt sıstemı aynı onda çalışıyor mesela . kayıt sistemi wınmerge ile karşılaştırabılırımde hangi dosylardan cekıyor hesap kayıt sistemi onu bilemıyorum

Geri