Harlem gezginlerini hatırlayan var mı?

bymutlu

Üye
Üye
Orjinal adı Harlem Globetrotters olan uzunca bir süre önce Türkiye'ye de gelmiş olan bir spor grubudur. Bir grup eski NBA siyahi oyunculardan oluşuyor ve her sene yenilenen kadrosuyla basketbolun sihirli çocukları diye anılıyorlar.

Orjinal adı Harlem Globetrotters olan uzunca bir süre önce Türkiye'ye de gelmiş olan bir spor grubudur. Bir grup eski NBA siyahi oyunculardan oluşuyor ve her sene yenilenen kadrosuyla basketbolun sihirli çocukları diye anılıyorlar.

Harlem-Globetrotters-Palais-omnisports-Paris-Bercy.jpg

Aynı konudan 2 tane açmışsınız, 2 konunuzu da birleştirdim.

Herhalde netten kaynaklı tam olarak geçmedi, ayrıca youtube'dan video ssl hatası veriyor. Kısa kodu mu yoka uzun kodu mu yazacağız. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Herhalde netten kaynaklı tam olarak geçmedi, ayrıca youtube'dan video ssl hatası veriyor. Kısa kodu mu yoka uzun kodu mu yazacağız. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Video'da sorun bulunmamaktadır. Siz uzun yada kısa kodu eklemeye çalışırsanız. Sitemizde bulunan sistem sayesinde en sondaki kimlik ıdını alır. Bu yüzden link fark etmez. :)

Önceki konuda da değişim gibi ssl hatası "güvenli bağlantı" kurulmadığını gösterir. Bilgisayarınızda virüs taraması yapmayı deneyiniz. Olmadı dns ayarlarını değiştiriniz.

Teşekkürler, bende açmadığı için yüklemede hata yaptım zannettim. :)
Zaten bozuk link girildiği zaman sistem bunu fark edecektir ve size linkin düzgün olmadığı hakkında bilgilendirme penceresi açılacaktır.

Önceki mesajda da söylediğim gibi ssl hatası, güvenli bağlantı kurulmadığını belirtir. Bu ssl sorunu bir ara bende de vardı. Sonradan düzeldi. :)

Geri