Çözüldü Hamle Bugu(Hareket hızı eski haline dönmüyor)

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Kasimir

Üye
Üye
Merhaba gördüğünüz gibi hamle kullandıktan hemen sonra w,a,s,d tuşlarına basınca hareket hızı sabit kalıyor ve eski haline dönmüyor sebebi nerden kaynaklanıyor olabilir?

Gif yüklenmesi biraz zaman alabilir

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Çözüm
Detaylı anlayamadım normalde kaçtı ve sonradan kaçtı ve hamle kullandıktan hemen sonra yürüyerekmi oluyor normal şekilde?

Hamlenin bulunmuş olduğu kodlarla ilgili satırları inceleyin o hamleyle alakalı yere UpdatePacket diye bir kod olacaktı ondan ekleyip build alıp tekrar deneyin.
Detaylı anlayamadım normalde kaçtı ve sonradan kaçtı ve hamle kullandıktan hemen sonra yürüyerekmi oluyor normal şekilde?

Hamlenin bulunmuş olduğu kodlarla ilgili satırları inceleyin o hamleyle alakalı yere UpdatePacket diye bir kod olacaktı ondan ekleyip build alıp tekrar deneyin.

Çözüm

Örnekleme olarak yazacak olursam tam sayıyı bilmediğim için
Normalde örneğin 200 ise hareket hızı
Hamleyi basınca 250 oluyor ve o şekilde kalıyor

Daha önce böyle bi sorunun olmadığına eminseniz belki yaptığınız düzenlemelerden kaynaklı olabilir.

O zaman değişiklikleri geri alın. Ve her fixi tek tek uyguladıktan sonra kontrol edin. Böylelikle hangisinin bu soruna neden olduğunu bulabilirsiniz.

O zaman değişiklikleri geri alın. Ve her fixi tek tek uyguladıktan sonra kontrol edin. Böylelikle hangisinin bu soruna neden olduğunu bulabilirsiniz.
Önce alttaki arkadaşın dediğini bir deneyeceğiz ondan sonra olmadı tek tek kaldırıp bakacağız bu arada müsaitseniz bir discorda bakar mısınız ? geçen konuştuğumuz konu ile ilgili

Teşekkür ederim yardımlarınız için UpdatePacket mevcut ama başka eksik kod varmış sayenizde onu farkettim teşekkürler

char._affect.cpp RemoveAffect bloğu içinde

ComputeAffect(pkAff, false); eksik olduğu için bu sorunu yaşıyordum

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri