Great Offline Shop Kaşmir Paketi Sistemi

Forgiven

burakhangunduz
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Sistem eski rohan2 filesinden sökülmüştür uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir oyun düşürücek olayı olmadı.
Piyasadaki güya uyarlı kaşmir paketlerinden kat kat daha iyidir.
Bir çok yere tekrardan uyarladım, belki düzenle modunu kullanan vardır diye kod bloklarını da ekledim.
Dosyalarda hata almanız mümkün değildir.
Kullanan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

İndirme linki;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Scan;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Honeycam-2021-04-20-11-53-49.gif

Honeycam-2021-04-20-11-54-36.gif

Dosya Eklentileri

• Great Offline Shop Kaşmir Paketi Sistemi.rar
    692,3 KB · Gösterim: 50
Pazarı açıyorum ama pazarlar gözükmüyor. Kaşmir paketine basıyorum bişey olmuyor syserr da yok bişeyler ters gitti. @burakhangunduz

Son düzenleme:
1 hafta ara verdim hocam ilgilenen başka birisi olursa sevinirim

Yardımcı olabilir misin? @Yeniceri
Nasıl bir yol izlediğiniz hakkında fikrim yok, ben tek seferde ekleyip geçmiştim. Sadece modellerde sorun yaşamıştım onların da dds dosyalarını başka filesten aldım.

Server ve client syserr da herhangi bir şey yazıyor mu? Debug modda deneyin.

Nasıl bir yol izlediğiniz hakkında fikrim yok, ben tek seferde ekleyip geçmiştim. Sadece modellerde sorun yaşamıştım onların da dds dosyalarını başka filesten aldım.

Server ve client syserr da herhangi bir şey yazıyor mu? Debug modda deneyin.
Yok sysser vermiyor. Pazarı kuruyorum. Minimapte de gözükmüyor normal ekranda da.

Yok sysser vermiyor. Pazarı kuruyorum. Minimapte de gözükmüyor normal ekranda da.
Eğer navicatta pazar kurulmuş görünüyorsa bu durumda aklıma gelen tek ihtimal pack tarafı oluyor açıkcası. Eğer durum böyleyse, pack tarafını dikkatlice tekrar elden geçirin.

Eğer navicatta pazar kurulmuş görünüyorsa bu durumda aklıma gelen tek ihtimal pack tarafı oluyor açıkcası. Eğer durum böyleyse, pack tarafını dikkatlice tekrar elden geçirin.
Evet navicatta pazar kurulmuş gözüküyor. Zaten daha kaşmir paketinden pazar kurmadan normal pazarlar gözükmüyor.

Geri