[C++ & Py] Great Offline Shop Pazar Görüntüleme Eklentisi

Kaiser

⋞ 〈 ☪ 〉 ⋟
Site yetkilisi
Admin
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, gördüğüm kadarıyla Great Offline Shop için ayrıyeten görüntüleme eklentisi paylaşılmamış. Ya da ben göremedim bilmiyorum.
Bu yüzden farklı bir shoptan söküp Great Offline Shop'a uyarladım ve bu küçük eklentiyi ihtiyacı olanlar için paylaşmak istedim.
Test ettiğim kadarıyla bir sıkıntısını görmedim.
Sadece şunu belirtmek isterim, bir karakter pazara kaç defa bakarsa hepsini sayıyor. Yani bir karakter bir defa bakabilir mantığı yok.
Ki ben de böyle istediğim için bunu bir sorun olarak görmedim. Neticede bir karakter 1 defa da bakabilir 20 defa da bakabilir. Sonuçta bakmış :)

Meraklısı için ek bilgiler:
- Kodlar dahili olarak ekliydi, ben hem c++ hemde py tarafını makrolara ayırdım. İsteyen makrolu, isteyen de makrosuz ekleyip kodları direkt olarak dahil edebilir.
- Normal pazar ve Çevrimdışı Pazarda sorunsuz çalışmaktadır.
- Satıldı PM Sistemiyle çakışma yapmaz..
- Kaşmir Paketi ile çakışma yapmaz.
- Bununla ilgili herhangi bir syserr almadım.

Bu küçük eklentiyi temel olarak anlattım ve gösteriyorum. Boyutlandırma, hizalandırma gibi ayarları kendi projenize göre uyarlamanız gerekir. GIF de gördüğünüz üzere ben bile henüz hizalama gibi düzenlemeleri yapmadım.

Görüntüleme sayısının pazarın sahibi olan karakterden görünüp, başka karakterlerde görünmeme sorunu için:
uishop.py içinde aratın;
Python:
self.wndDisplayedCount.Hide()

Değiştir:
Python:
if isPrivateShop:
    self.wndDisplayedCount.Show()
else:
    self.wndDisplayedCount.Hide()

Kanıt:
bmwhnh9.gif

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Dosya Eklentileri

• Great Offline Shop Görüntüleme.zip
    8,6 KB · Gösterim: 46
Bilgilendirme: Dosya içeriği güncellendi. Görüntüleme sayacının tüm npclerde görünme sorunu giderildi. uishop.py içeriğini kontrol ediniz ve eksiklerinizi gideriniz.

Geri