Çözüldü Giyilen item gözükmüyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

TheAdmin33

Ah bu şarkıların gözü kör olsun
Premium Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Usta Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Yeni oluşturduğum socket ve subtype 'a yeni oluşturduğum itemi giyebiliyorum ama giydikten sonra item görünmez oluyor ama vediği özellikler etki etmeye devam ediyor . Bunun sebebi ne olabilir? aynı yolla başka socket ve subtypelar oluşturdum onlar gözüküyor

Çözüm
common/lenht.h ile UserInterface/GameType.h uyumlu olmadığı için böyle oluyormuş GameType.h içindeki kostüm için olan c_Equipment_Start değerlerini arttırmıştım ama ekipman için olanı arttırmamışıyım. lenht.h daki kısmıda yanlışyere eklemişiyim.sorun çözüldü.

sistem yarın geliyor;
Ekran Alıntısı.PNG
Slot ayarlarını kontrol et orada hata yaptıysan python taraflı itemi göremezsin

refreshequipslot'a bakın, eğer itemi static bir indexe ekleyip loop count için gereken equip_slot_count'u arttırmadıysanız elinizle setlemeniz gerekiyor setitemslot ile.

common/lenht.h ile UserInterface/GameType.h uyumlu olmadığı için böyle oluyormuş GameType.h içindeki kostüm için olan c_Equipment_Start değerlerini arttırmıştım ama ekipman için olanı arttırmamışıyım. lenht.h daki kısmıda yanlışyere eklemişiyim.sorun çözüldü.

sistem yarın geliyor;
Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri