Çözüldü GetMaskVnum, SetMaskVnum nedir?

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

DeadLyEscaPe

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba. Bazı fileslarda kaldırıldığını gördüm. Item oluşturulduktan sonra her bir eşyaya maske numarası mı veriyor? Vermesindeki amaç nedir? Rica etsem bilen birisi detaylı açıklayabilir mi? Kaldırılmalı mı? Kaldırılırsa eksisi olur mu?

bazı fileslerde kaldırıldığını göremezsin çünkü bu normalde olan bir şey değil. 2017 de trnin getirdiği bir şey. ne amacı var hiçbir fikrim yok. bence trnin protoları sürekli warez olduğu için böyle yeni bir type ekleyerek engellemeye çalıştılar. oyunda yararlı olabilecek hiçbir işlevini görmedim. benim bildiklerimden fazlasını bilen olursa yoruma yazsın bende öğreneyim.

bazı fileslerde kaldırıldığını göremezsin çünkü bu normalde olan bir şey değil. 2017 de trnin getirdiği bir şey. ne amacı var hiçbir fikrim yok. bence trnin protoları sürekli warez olduğu için böyle yeni bir type ekleyerek engellemeye çalıştılar. oyunda yararlı olabilecek hiçbir işlevini görmedim. benim bildiklerimden fazlasını bilen olursa yoruma yazsın bende öğreneyim.

Teşekkürler yorum için.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri