Yardım Gelişmiş reload sistemi sonrası At çağıramama

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.

muhaaliss

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar, başka bir forumda görüp uyguladığım gelişmiş reload sistemi sonrası /reload yadıktan sonra At çağırma işlemi başarısız diyor ve atı çağıramıyorum. At levelini 21 de yapsam sorun çözülmüyor.

reload sistemini paylaşabilirmisiniz. Ona göre adım atalım.

! Dosyaları Her zaman Yedekliyelim.
Sorun sadece atta mı? Oyunun diğer sistemlerinde sıkıntı var mı?
Oyun dosyasındaki syser.txt, Chler'deki syser.txt, auth'daki syser.txt ve Game'deki syser.txt dosyaların fotoğraf atabilir misiniz.

! Dosyaları Her zaman Yedekliyelim.
Sorun sadece atta mı? Oyunun diğer sistemlerinde sıkıntı var mı?
Oyun dosyasındaki syser.txt, Chler'deki syser.txt, auth'daki syser.txt ve Game'deki syser.txt dosyaların fotoğraf atabilir misiniz.
Yedeğim var ama her adımda yedek almadığım için biraz eski, biraz uğraşmam lazım tekrar güncellemeleri yapmam lazım.
Başka düzenlemeler de yaptım sanırım kaynak kod da bir şeyleri yanlış yaptım kırmızı 1 köyde hiç mob, npc hatta seyisin arkasındaki atlar bile yok önce bunları çözmem lazım. CH1 syserr dosyası iyice şişti neredeyse 20MB oldu. Önce mob sorununu çözeyim sonra duruma göre dönüş yaparım

Tamamdır mob sorununu çözdüm regen.cpp de hata yapmışım. Moblar geri geldi şimdi sıra gelişmiş reload yapınca atın gelmemesine

Yedeğim var ama her adımda yedek almadığım için biraz eski, biraz uğraşmam lazım tekrar güncellemeleri yapmam lazım.
Başka düzenlemeler de yaptım sanırım kaynak kod da bir şeyleri yanlış yaptım kırmızı 1 köyde hiç mob, npc hatta seyisin arkasındaki atlar bile yok önce bunları çözmem lazım. CH1 syserr dosyası iyice şişti neredeyse 20MB oldu. Önce mob sorununu çözeyim sonra duruma göre dönüş yaparım

Tamamdır mob sorununu çözdüm regen.cpp de hata yapmışım. Moblar geri geldi şimdi sıra gelişmiş reload yapınca atın gelmemesine
Şuada da dediğim gibi kaynak kod da yaptığım bir hatadan dolayı mob sorunu yaşıyordum buda syserr dosyasını şişiriyormuş şuan ana sorun at çağıramama sorunu onu çözmem lazım.

Geri