Çözüldü Gcc8 Yükseltmesi

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

MaskesizVEVO

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
filesim gcc49 sürümünde bunu nasıl gcc8'e çekebilirim :/

Çözüm
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Videolu anlatım var. Gcc7 yazdığı yerlere 9 10 11 yaz farketmez o gcc sürümünde derleme yaparsın. En güncel gcc sürümü 11. Ayrıca @Whistle neden videoları kaldırdın merak ettim doğrusu.
Video konusunun muhattabı ben değilim fakat bilgi vereyim videolar gameforge tarafından teliflendiği için ve eray admin kanalı sadece metin2 için kullanmadığı için videoları mecburiyetten kaldırdı. Fakat videolar udemy kursunda var udemy kursunu satın alıp izleyebilirsiniz. Diğer anlatım meselesine gelince o anlatımı yapsa bile hata alacaktır ben çok denedim fakat o anlatımla hatasız yükseltemedim belki kendi sorunumdu fakat yinede bilgi geçeyim.

Video konusunun muhattabı ben değilim fakat bilgi vereyim videolar gameforge tarafından teliflendiği için ve eray admin kanalı sadece metin2 için kullanmadığı için videoları mecburiyetten kaldırdı. Fakat videolar udemy kursunda var udemy kursunu satın alıp izleyebilirsiniz. Diğer anlatım meselesine gelince o anlatımı yapsa bile hata alacaktır ben çok denedim fakat o anlatımla hatasız yükseltemedim belki kendi sorunumdu fakat yinede bilgi geçeyim.
Hata alırsa yükseltilmiş herhangi bir sourcedan bakarak çözebilir. Mesela adminin videoda yapıp yayınladığı altyapıdan.

Hata alırsa yükseltilmiş herhangi bir sourcedan bakarak çözebilir. Mesela adminin videoda yapıp yayınladığı altyapıdan.
işte telif meselesi yüzünden kanal kapatılmasın diye videoları kaldırdı eray admin ama aynı kurs udemyde mevcut dediğim gibi.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri