Çözüldü gcc ve gbd uyuşmazlığı

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

wiedals

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
(UDEMY'DE SORU OLARAK AÇTIM FAKAT DİĞER ARKADAŞLARIDA DÜŞÜNEREK BURDA AÇMAK İSTEDİM UDEMY'DE KURS ALMAYIPTA BU SORUNA KAFASI TAKILAN OLURSA ÇÖZÜME VARABİLSİN)

21:24'de gcc ve gdb sürümleri 9 olarak sizde uyumlu fakat ben bu bolüme gelene kadar çok zaman geçtiği için (son sürüm gcc10.4 gdb11.1) dediğiniz gibi gcc10 ve gdb10 yazıyorum uyumlu olması gerektiği için fakat gdb10 bulunmuyor bu şekilde kuruluma devam etsem çok kritik hatalar oluşur mu ?
pkgs.png
gcc gdb.png

Çözüm
Bu paketler sürekli güncelleniyor bu yüzden videoların hazırlandığı zamandan bu yana farklılıklar olabilir. Bir sorun olabileceğini sanmıyorum. gdb'yi çekirdek çöktüğü durumlarda .core dosyalarının içeriğini görebilmek için kullanıyoruz.
Udemy'deki sorunuza da aynı yanıtı yazacağım birazdan. Oradan takip edenlerde bilgilenmiş olurlar
Bu paketler sürekli güncelleniyor bu yüzden videoların hazırlandığı zamandan bu yana farklılıklar olabilir. Bir sorun olabileceğini sanmıyorum. gdb'yi çekirdek çöktüğü durumlarda .core dosyalarının içeriğini görebilmek için kullanıyoruz.
Udemy'deki sorunuza da aynı yanıtı yazacağım birazdan. Oradan takip edenlerde bilgilenmiş olurlar

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri