Game Trailer için Ücretsiz Seslendirme MMOTutkunları için ( Sınırlı )

Seslendirme güzel olmuş. @LikapaTR aklıma benim çılgın video fikri geldi yine :D

Video daha çok ikili diyalog ile oluşuyordu. 3 karakter yer alıyordu. :D
Mesela Allods Online güncelleme tanıtımı için oluşturulmuş video mevcut. Genel olarak bu tarz gibi ancak daha kısa olacaktı.

Eskiden Casro2'nin tanıtımı için çılgın bi fikirdi. Fakat boyumuzu aştığı için vazgeçmiştik :D

Mesela Allods Online güncelleme tanıtımı için oluşturulmuş video mevcut. Genel olarak bu tarz gibi ancak daha kısa olacaktı.

Eskiden Casro2'nin tanıtımı için çılgın bi fikirdi. Fakat boyumuzu aştığı için vazgeçmiştik :D

Hahaha süpermiş. Trolü canlandırabilirdim ben. Tam benim içinmiş

Teşekkür ederim ancak önceki mesajımda dediğim gibi artık gerek kalmadı. :)
Örnek videoda ben beğendim umarım güzel projeler ortaya çıkarabilirsiniz.

bu ne ya jsjsjs

“Koçum, bi bak hele. Ateş var mı?” cümlesi bile beni benden alıyo. Allods’un bu tarz baya videosu var. Bakabilirsiniz :D

Hatta tam o kısımda başlayarak şekilde tekrardan paylaşıyorum. :D

Ne zaman konu seslendirmeye videoya gelse bunu atıyor. :D :D
Çok güzel yapmışlar ama :D Oyunun mevcut mobları ve dünyasını kullanarak kısa süreli hikayeler oluşturarak yenilikleri anlatıyorlar. Mesela 2.0.08 güncellemesi için attıkları şu videoyu ekliyorum. Bu da baya komik. :D
Videoya 8 sene önce yorum atmışım vay be :(

Geri