Çözüldü Game.Core Veriyor

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

LethalStrikeR

Yardımsever Üye
Yardımsever Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba;
Sysserda bunlar yazıyor debug edemediğim için sorun tam olarak nerede anlayamıyorum.

Kod:
SYSERR: Nov 28 01:36:06 :: P2PJoin: member is not in same channel PID: 30 channel 2, this channel 1
SYSERR: Nov 28 01:36:06 :: P2PJoin: member is not in same channel PID: 27 channel 2, this channel 1
SYSERR: Nov 28 01:36:06 :: P2PJoin: member is not in same channel PID: 46 channel 2, this channel 1

Bu sysserdan sonra kanallar kapanıyor. Game.core debug da edemiyorum yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Biraz geç baktığım için kusura bakmayın. Yazılan mesajları okudum hep. Kodları tek tek ayrıntılı olarak eklediğiniz için teşekkürler. Sizin için zaman almıştır. Kodları biraz inceledim ve sanırsam sorunun kaynağını buldum.
Buna ek olarak mesajlarınızda eklediğiniz harici linkleri kaldırdım. Çünkü çözümü sağlayacak yararlı bir bilgi bulunmuyor.
Her neyse geçelim kodlara...

.core hatasına göre şu kodlar çalışırken çöküyor;
C++:
                                owner->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("??? ??: %s ????? %s"), GetName(), item2->GetName());
                                ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("??? ??: %s ??? %s"), owner->GetName(), item2->GetName());

Konuda verdiğiniz kodda locale_string.txt'e çeviri...
Cevabınız için teşekkürler. Kod bloğunu sildim game.core vermiyor artık ama bazen itemlerin yerden toplanmadığını söylüyor oyuncular.
Sildiğiniz blokları tekrardan ekleyip dediğim düzenlemeleri yaparsanız vermeyecektir büyük ihtimal. Envanterde boşluk kontrolü yaptıktan sonra itemi alıyor.

Bilmiyorum. Bu konuda belirttiğiniz sorunu çözdü mü?

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri