Çözüldü Game Build Hatası

Çözüldü 
Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

decease39

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
resim_2021-06-28_200148.png

Şimdi de şu şekilde bir hata alıyorum rar da yazdığı gibi ekledim input.main.cpp ye fakat bu şekilde hata veriyor
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
/
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Çözüm
Büyük ihtimalle HEADER_CG_CUBE_RENEWAL ile HEADER_CG_CHEST_DROP_INFO tanımları, packet.h de aynı numaraya sahipler.
Bu eklediğiniz sistem için boşta olan bir sayı belirleyip packet.h dosyalarında(client ve server tarafında) o sayıyı kullanın.
Büyük ihtimalle HEADER_CG_CUBE_RENEWAL ile HEADER_CG_CHEST_DROP_INFO tanımları, packet.h de aynı numaraya sahipler.
Bu eklediğiniz sistem için boşta olan bir sayı belirleyip packet.h dosyalarında(client ve server tarafında) o sayıyı kullanın.

Çözüm
Aynen dediğiniz gibiymiş düzelttim ve sorunsuz şekilde buid edildi yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri