Çözüldü Foxfs İle Kapatılan PacklarI OKUMUYOR..

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

alemji21

Üye
Üye
MERHABA Arkadaşlar Packlarımı Foxs İle Kapattım Metin2in İçine Attım Ama Oyuna Giremiyorum Eix Ve Epk Dosylarıyla Giriyor Sorunsuz Ama MakePack İle Kapattığım Tek Packları Okumuyor İndex si Clientten Cekiyor Normalde ? Bunu Nasıl Çözebilirim Yardımlarınızı Bekliyorum.. Syserr Hatası Şu Şekildedir...

0118 00:25:14470 :: pack/root: Pack file does not exist
0118 00:25:00062 :: RunMain Error

Çözüm
Bu tarz sistemler genelde define ile ekleniyor. İndirdiğiniz filesin içine bakın. Daha sonra mesela foxfs için ENABLE_FOXFS ismi verilmiş diyelim. Bunu notepad++ ile tüm dosyalarda aratın nerede hangi kod var görürsünüz zaten. Ondan sonra bakarak filesinize uygulayabilirsiniz.
Foxfs oyunun kaynak kodlarına eklenen ayrı bir sistemdir. Bu sistem olmadığı için girmemesi gayet normal. :) Foxfs özelliği olan bir filesi kaynak kodlarıyla indirin içinde ki kodları alarak kendi filesinize geçirebilirsiniz ya da eix/epk yapısını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Foxfs oyunun kaynak kodlarına eklenen ayrı bir sistemdir. Bu sistem olmadığı için girmemesi gayet normal. :) Foxfs özelliği olan bir filesi kaynak kodlarıyla indirin içinde ki kodları alarak kendi filesinize geçirebilirsiniz ya da eix/epk yapısını kullanmaya devam edebilirsiniz.
Hocam elimde başka filesin srcleri mevcutta ben sadece UserInterface.cpp içini mi düzenlemem gerekiyor ya da başka cpp de eklenecek bir şey var mı??

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Bu tarz sistemler genelde define ile ekleniyor. İndirdiğiniz filesin içine bakın. Daha sonra mesela foxfs için ENABLE_FOXFS ismi verilmiş diyelim. Bunu notepad++ ile tüm dosyalarda aratın nerede hangi kod var görürsünüz zaten. Ondan sonra bakarak filesinize uygulayabilirsiniz.

Çözüm
Dediginiz Gibi foxs kurulu olmadigi Icin Make Ile Kapattigim Packlari okumuyormus 0Dan Foxs Kuruldukdan sonra Sorun Cözülmüştur Tesekkurler..

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri