Çözüldü FoxFs Archiver Filese nasıl kurabilirim

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SkyOfDance

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhabalar yardıma ihtiyacım var files geliştirme konusunda yeniyim MartySama 4.9.4 alt yapı üzerinde çalışıyorum dosyaları nasıl FoxFs ile kapatabilirim oyundaki kurulumunu anlatan bir video bulamadım hep packi nasıl kapatıldığını gösteriyor beni aradığım nasıl kurulum yapacağım eter ile açıp kapatıyorum packi yardımlarınızı bekliyorum

Martysama 4.9 normal pack yapısını kullanıyor. Foxfs yapmak isterseniz client kaynak kodlarında düzenleme yapmalısınız.
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
burada kurulum ile ilgili anlatım var.

Ya da foxfs kullanan bi filesi indirip içinden kodları alabilirsiniz.

Hocam onu denedim eksikler var onda. Bestia files indeki FoxFS i söktüm fakat derleme yapmıyor vs2019 kullandığım src vs2013 başka bir filese denedim çalışıyor fakat vs 2019 da çalışmıyor Omega OneHeda filesi biliyorsunuzdur bunlarda vs2019 FoxFS mevcut FoxFS dışında kullanabilceğim bi pack kilitleme varmı eter dışında açılmıcak şekilde

Omega OneHeda filesini bilmiyorum. vs2019 ile build edilebilen bir filesten sökebilirsiniz.

Hocam çalışan kodları buldum Fakat derlerken bu hatayı veriyor crpytopp ile alakalı bişey olduğunu düşünüyom 7.0.0 kullanıyorum crpytopp
kodları söktüğüm filesin cryptop sürümü daha düşük
Kod:
1>------ Derleme başladı: Proje: UserInterface, Yapılandırma: Distribute Win32 ------
1>FoxFS.lib(Archive.obj) : error LNK2001: unresolved external symbol "public: virtual void __thiscall CryptoPP::StreamTransformation::processLastBlock(unsigned char *,unsigned char const *,unsigned int)" (?ProcessLastBlock@StreamTransformation@CryptoPP@@UAEXPAEPBEI@Z)
1>FoxFS.lib(Archive.obj) : error LNK2001: unresolved external symbol "bool (__cdecl* CryptoPP::g_pAssignIntToInteger)(class type_info const &,void *,void const *)" (?g_pAssignIntToInteger@CryptoPP@@3P6A_NABVtype_info@@PAXPBX@ZA)
1>C:\Users\wwwvo\Desktop\Client_Source\binary\Metin2Distribute.exe : fatal error LNK1120: 2 unresolved externals
1>"UserInterface.vcxproj" projesini oluşturma tamamlandı -- BAŞARISIZ OLDU.
========== Oluşturma: 0 başarılı, 1 başarısız, 15 güncel, 0 atlandı ==========

Zaten cryptoppla ilgili hata vermiş. Aynı sürüm yapmayı deneyin

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri