Forum Ayrılıyorum ve Forum Üzerindeki Faaliyetlerimi Sonlandırıyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

SemihSEL

Semi Yazılım
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar forum üzerindeki faaliyetlerimi tarafıma yapılan defalarca kez saldırı ve konularıma yapılan tacizler neticesinde adil kararlar alınmaması nedeniyle sonlandırıyorum. Birgün başka forumda görüşmek üzere allaha emanet olun.

1112.PNG

Son düzenleme:
İlgili şahsın açıklaması üzerine benim de konuyla alakalı olarak, diğer üyelere ithafen bir açıklama yapmam gerekiyor.
Bugüne kadar forumda üye olduğum süreçlerde veya yönetimde bulunduğum süreç içerisinde hiç kimseye karşı özel bir yaklaşım sergilemedim, sergilemem de. Dolayısıyla taraf tutulduğuna dair hakkımda söylenmiş olan iftiralar tamamen saçmalıktan ibarettir.
Tam aksine, bugüne kadar bir çok üyeye uyarı veya ceza verilmesi gerekirken, es geçip üyenin haberi bile olmadan işlem yapıp konuyu kapattığım oldu. Ne diğer forumlarda olduğu gibi forum içindeki rütbemi egom için kullandım, ne de aşırı kuralcı biri oldum.

Bahsi geçen tartışma konusunda da(Çözüldü - 2 (İki) Minimap Kod Parçasını Birbirine Uyarlama ve Ekleme Hk.), her iki tarafa da forum kuralları gereğince birden fazla sebepten dolayı uyarı verilmesi gerekirken ben sadece sözlü uyarı vermekle konuyu kapattım. Yani eğer işlem yapacak olsaydım konu sahibine de haklıyken haksız duruma düşüp üslubundan dolayı işlem yapmam gerekecekti, ancak kendisi bunun farkına varamadığı gibi bütün suçu sadece @hasanmacit 'e yükleyip yetmemiş gibi benim bu iyi niyetli yaklaşımımı suistimal etmiştir. Şahsım adıma konuşmak gerekirse; kimsenin arkasını toplamak zorunda değilim ve kimsenin arkasından ağlamak gibi bir huyum da yok. Hak geçmesin diye tolerans gösterip her iki tarafa da herhangi bir işlem yapmadım. Velhasıl, İsteyen istediği yere gidebilir, istediği yerde istediği şekilde aksiyon arayışına girebilir. Ancak bundan sonra forum içerisinde üye-konu-mesaj fark etmeksizin gerekli durumda gerekli işlemin bizzat tarafımca yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bu saatten sonra insanlara bir forum sitesinin nasıl kullanılması gerektiğini öğretecek değilim, değiliz. Kurallarda her şey apaçık haliyle belirtilmiştir. Forum içerisinde iyi tavırların ve davranışların bir karşılığı olduğu gibi kötü ve olumsuz tavırların da bir karşılığı olacaktır. Bugüne kadar bir çok şey tolere ediliyordu, fakat bundan sonra en azından şahsım tarafından hiç bir şekilde tolere gösterilmeyecektir.

https://www.mmotutkunlari.com/profil-mesajlari/2047/ her ne sebeple olursa olsun kimse insanların kişiliğine veya sevdiklerine saldırmamalı. Gece sabaha doğru işlem yaparken gördüğüm şu profil mesajında dondum kaldım. Neyse ki saat 4 civarıydı ve sitede aktif çok az kişi vardı da fazla kişi görmedi. Zaten gittiği yerlerde de bu şekilde davranırsa fazla tutunacağını sanmıyorum. Yönetim olarak biz elimizden geleni yapıyoruz. Kimsenin yönetim ekibine ders verecek hali yok. Yaptığımız işlemleri sorgulayacak hali yok. Bazen üyelerin hangi amaçla birbirine saldırdığını gayet iyi biliyoruz ve ona göre ceza verip vermemeyi değerlendiriyoruz. Bazen verilen en iyi ceza taraflara istediğini vermemek olur. Neyse her durumda itiraz yolları açık ancak bu şekilde itiraz edilmez.

@Kaiser sen doğru olanı yapmışsın. Ancak değerini anlamamışlar. Boşver canını sıkma. Böylesi daha iyi oldu. Kendisine bahane bırakılmayacak derecede süresiz uzaklaştırıldı.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri