files satın almak istedik ücret ödendi files teslim edilmedi

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

oktaytebir

Çaylak Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.
sitesi üzerinden files satın almak istedik ücret ödendi files teslim edilmedi .
cevap ve geri dönüş uzun süre yapılmadı iade istendiğinde pack ı bitirdiğini ve upload edip yollayacagını söyledi
17 gündür geri dönüş yapılmadı iade istedim whatsap üzeri yazdım fakat cevap verilmedi interneti kapattı ve umursamadı piyasada böyle sahtekarlara lütfen dikkat edin . bir süre bekledim tekrar iade için yazdım kafama göre iptal ettiğimi kurulumu bitirdiğini söyledi tarafıma hiç bir dosya veya bilgi ulaşmadı sözünde durmayan parayı aldıktan sonra ortadan kaybolan bir sahtekarla kimse çalışmak istemez doğal olarak bende istemiyorum. şahıs iade yapmama nedenini benim kafama göre iptal etmem oldugunu söylüyor ve kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. lütfen dikkat edin böyle sahtekarlardan uzak durun.

Dosya Eklentileri

• a1.png
    a1.png
    391,1 KB · Gösterim: 61
  • a2.png
    a2.png
    368,1 KB · Gösterim: 58
  • a3.png
    a3.png
    308,6 KB · Gösterim: 58
  • a4.png
    a4.png
    371,7 KB · Gösterim: 53
  • as.jpg
    as.jpg
    49,7 KB · Gösterim: 61
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
@oktaytebir kişinin sitemiz üzerinde hesabı varsa etiketler misiniz ? Diğer türlü bizlerin yapabileceği bir şey olmadığından dolayı konuyu kilitlemek durumunda kalacağım.

@oktaytebir kişinin sitemiz üzerinde hesabı varsa etiketler misiniz ? Diğer türlü bizlerin yapabileceği bir şey olmadığından dolayı konuyu kilitlemek durumunda kalacağım.
merhaba bence sizin yapabileceğiniz güzel bir şey var. bu konun açık kalmasını sağlayıp insanları uyarmama yardımcı olabilirsiniz hesabını bulmaya çalışacagım bulur isem etiketleyeceğim

Son
Kilitlenmese daha iyi. Diğer üyelerde dikkat eder çünkü son zamanlarda şu şahıs hakkında şikayet var örnek veriyorum 10k lık filesi 2 3 k diyip para koparmaya çalışıyor DİKKAT BAYLAR.

@tuncer61 , Normal şartlarda böyle durumlarda yanıt gelmesi için 24 saat süre tanınır. Ancak; google da adını arattığımda hakkında şikayetten başka bir konu indexlenmiyor. Bu bir algoritma hatası olmasa gerek.. Hakkında sayfalarca yorum yazılmış ve dahası; nasıl başardıysan artık BüyükWeb bile senden şikayetçi olmuş. Velhasıl hesabını kapattım reis. Eğer tekrar açılması gibi bir isteğin olursa, başta bu forum olmak üzere mağdur olan veya şikayetçi olan onlarca kişinin duyduğunda tek seferde canı gönülden inanacağı ve hak vereceği, bütün ithamları çürütecek bir açıklama yapman gerekecek.
Eğer gerçekten işinde kaliteliysen bu senin için çok zor olmayacaktır.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri