İstek Files hakkında

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

Brodway0606

Yasaklanmış Üye
Cezalı
Ticaret Puanı
0
Bi files geliştirmek istiyorum sistem vs. Kuracak kadar bilgim var fakat hangi alt yapıyı kullanabilirim öneri ve konu linki verebilirmisiniz. İçinde sadece offline shop olsa yeter .

Razuning güzel, türkmmo güzel, mmotutkunları temiz alt yapı fixlerini atarsan(belki fixleyen biri paylaşmıştır), marty 5.4 de güzel.

Legemdy v4 kullananlar da var fakat filesın durumu nasıl bilmiyorum.

Razuning güzel, türkmmo güzel, mmotutkunları temiz alt yapı fixlerini atarsan(belki fixleyen biri paylaşmıştır), marty 5.4 de güzel.

güzel ben beğeniyorum legendy v4 ama arkadaş offline shoplu istiyor. benim overfall offline shoplu bir server filesim vardı ama filesin bazı sıkıntıları var sonradan eklenen sistemler yüzünden. onu deneyebilirsin.

Benim paylaştığım " " v4 ise sadece ek envanter de taş sorunu var onun dışında sorunu yok. Linki elbette vermiyorum fakat böyle bir bilgiyi de söyleyeyim istedim. Google'da soraimon diye yazıp aratırsanız karşınıza çıkacaktır.

güzel ben beğeniyorum legendy v4 ama arkadaş offline shoplu istiyor. benim overfall offline shoplu bir server filesim vardı ama filesin bazı sıkıntıları var sonradan eklenen sistemler yüzünden. onu deneyebilirsin.
legendyv4 offshop vardı diye biliyorumda pek emin olamadım açıkcası sizin files linki nerde onada göz atayım ve hangi sistemlerde problem var acaba ?

legendyv4 offshop vardı diye biliyorumda pek emin olamadım açıkcası sizin files linki nerde onada göz atayım ve hangi sistemlerde problem var acaba ?
envanter sisteminde problem vardı sanırım. linki bulursam atayım. legendy v4 shopsuz sade bir altyapı.

ben baktım ikarus var alt yapıda şimdi k envanterinde taş ekleme sorunu vardı import larla alakalı onuda çözdümde acaba devam etmelimiyim :D kararsızım aynı şekilde önerirmisiniz bunu ?
bilmiyorum karar sizin ekstra bir şey eklemedim zaten

Geri