Çözüldü Files dosya indirmesi hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Martysama filesi paylaşıldı 6gb boyutu var. Google Drive upload edilmiş. İndirme işleminde 4gb'a kadar indirme yaptığında ağ hatası kesildi diyerek sürekli rar dosyasını indirmeyi kesiyor. Çözümü araştırdım fakat önerler çözüm vermedi.

-DNS ayar değişikliği.
-Rar dosyasını kütüphaneye(profil kütüphane driver) eklenip ordan indirmeyi denemeyi.
-İp değiştirip indirmeyi denemek.

gibi çözümleri denedim fakat sonuç yok.

Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

Kardeşim İnternet Download indir yükle ve onunla indir. Bunda sorun ile karşılaşmazsın. Senin Chrome güvenlik sebebi ile sıkıntı yaratıyor. Ya da chromede sorun var ama dediğim uygulama ile bağlantın bile kesilse devam edebilirsin.

Kolay Gelsin.

İnternet Download Maneger indirme Linki :

Ben buradan indirdim bir sıkıntı yok. Halen de kullanıyorum. Sınırsız Lisanslama mevcut.

Opera gx kullanıyorum tek attım sıkıntı yok
Ben edge ve opera gx denedim olmadı
Drive masaüstünüde deniyecem birazdan
Kardeşim İnternet Download indir yükle ve onunla indir. Bunda sorun ile karşılaşmazsın. Senin Chrome güvenlik sebebi ile sıkıntı yaratıyor. Ya da chromede sorun var ama dediğim uygulama ile bağlantın bile kesilse devam edebilirsin.

Kolay Gelsin.

İnternet Download Maneger indirme Linki :

Ben buradan indirdim bir sıkıntı yok. Halen de kullanıyorum. Sınırsız Lisanslama mevcut.
denemek için indiriyorum

Çözüm: Google drive masaüstü indirdim. Rar dosyasını drive hesabıma aktardım. Drive'imdan gerekli rar dosyasını masaüstüne sürükleyip indirip çıkartmasını bekledim ve sonuç olumlu oldu.

Çözüm
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri