Çözüldü Files Değiştirdim Ama Site Ve WMCP Bağlanamadım hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

alemji21

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba Dostlarım filesimi değiştrdim navicata girdim sunucum acık fakat site ve WMCP bağlanamadım şoyle hata veriyor bunu nasıl çözebilirim
Veritabanına Bağlanılamadı - WMCP

Çözüm
Merhaba Dostlarım filesimi değiştrdim navicata girdim sunucum acık fakat site ve WMCP bağlanamadım şoyle hata veriyor bunu nasıl çözebilirim

Wmcp yi attığın filezillaya giriş yap

Kod:
WM_settings >>WM_database_ayar.php

İçindekileri kontrol etmelisin navicat şifreni aynı yaptıysan ve ip adresi aynı ise wmcp.sql dosyasını navicattan okutmuş olabilirler

bu yüzden eski filesin yedeklerinden var/db/mysql wmcp ile ilgili klasörü bulmalısınız. En üstter Wm_database_ayar.php dosyasında

veritabanı adı yazar o klasörün tamamını alın yeni filesinizde var/db/mysql dizinine atın sorun kalmayacaktır
Sitenin veritabanı ayarlarını tekrardan yapınız

Admin paneline girip oyun serverinin veritabanı bilgilerini güncelleyebilirsin, veya veritabanı içerisinden güncelleyebilirsin.

CPANELDEN
Admin paneline girip oyun serverinin veritabanı bilgilerini güncelleyebilirsin, veya veritabanı içerisinden güncelleyebilirsin.
Cpanelden girdiğimde kayıtlı bir veritabanı gözükmor ben burda yeni veritabanı oluşturdum ama reboot atıp denedim yine aynı hiç bişey gelmedi burdaki veritabını nasıl kurman gerekmysqlgdaki kullanıcı adını yazman gerekmiyormu yada başka bi yerden izin felanmı vermem gerek

Kod:

İçindekileri kontrol etmelisin navicat şifreni aynı yaptıysan ve ip adresi aynı ise wmcp.sql dosyasını navicattan okutmuş olabilirler

bu yüzden eski filesin yedeklerinden var/db/mysql wmcp ile ilgili klasörü bulmalısınız. En üstter Wm_database_ayar.php dosyasında

veritabanı adı yazar o klasörün tamamını alın yeni filesinizde var/db/mysql dizinine atın sorun kalmayacaktır

Çözüm

Kod:

teşekkürler hocam sayenizde sorunum çözülmüştür adamın dibisiniz

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri