Yardım Extra Soket Oluşturma MartySama

Konu sahibi bu konuda soru soruyor. Sorusu ile ilgili bilgisi olanların yanıtlamasını bekliyor.
Çözüm
itemlerin süresini nasıl kaldırabilirim real time tarafından 0 değeri alıyor ama 7 günlük
REAL_TIME`yi LIMIT_NONE Olarak değiştir süresiz olur.
Süresini ayarlamak istediğin zaman REAL_TIME 0`ı 0 olan kısımı saniye bazında düzenlersen süresini ayarlamış olursun.

İtemin altına [Süresiz] yazdırmak içinde.
uitooltip.py:
arat :
self.__AppendAbilityPotionInformation()

altına ekle :

## SÜRESİZ İTEM
 if 27989 == itemVnum or 76006 == itemVnum or 70038 == itemVnum or 70057 == itemVnum:
 self.AppendSpace(5)
 self.AppendTextLine("|cFF00FFFF[Sınırsız]", self.NORMAL_COLOR)

Sınırsız yazısında ??? olarak gözükmemesi için Notepadd++ Türkçe yapın.
veya
Kısmını...
lenth.h dan düzenledim gametype.h dan düzenledim itemdata.h dan düzenledim ama gene gözükmüyor
Sıralamalara dikkat et item_data.h ve item_lenght tarafında. Marty altyapıda genel olarak herkesin karşılaştığı kronik bir sıkıntı bu.
yaptığın bütün eklemeleri atıyorum
ifdef COSTUME_MOUNT_SYSTEM`in altına eklediysen hepsini bu definenin altına ekle. Tablarına kadar eşit olsun bütün eklemelerin. İnce eleyip sık dokursan bu sorunu çözüme kavuşturabilirsin.

Sıralamalara dikkat et item_data.h ve item_lenght tarafında. Marty altyapıda genel olarak herkesin karşılaştığı kronik bir sıkıntı bu.
yaptığın bütün eklemeleri atıyorum
ifdef COSTUME_MOUNT_SYSTEM`in altına eklediysen hepsini bu definenin altına ekle. Tablarına kadar eşit olsun bütün eklemelerin. İnce eleyip sık dokursan bu sorunu çözüme kavuşturabilirsin.
itemlerin süresini nasıl kaldırabilirim real time tarafından 0 değeri alıyor ama 7 günlük

REAL_TIME`yi LIMIT_NONE Olarak değiştir süresiz olur.
Süresini ayarlamak istediğin zaman REAL_TIME 0`ı 0 olan kısımı saniye bazında düzenlersen süresini ayarlamış olursun.

İtemin altına [Süresiz] yazdırmak içinde.
uitooltip.py:
arat :
self.__AppendAbilityPotionInformation()

altına ekle :

## SÜRESİZ İTEM
 if 27989 == itemVnum or 76006 == itemVnum or 70038 == itemVnum or 70057 == itemVnum:
 self.AppendSpace(5)

Sınırsız yazısında ??? olarak gözükmemesi için Notepadd++ Türkçe yapın.
veya
Kısmını
self.AppendTextLine(localeInfo.SURESIZ_ITEM)
Olarak değiştirin.
Locale_game.txt dosyasını açıp
SURESIZ_ITEM [Süresiz]
ekleyin.

Çözüm
Geri