Çözüldü Event Manager

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

CalvinGiorgio

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
1712049466299.png

ne yaptıysam sorunu çözemedim. Allah için ne hatası var anlamadım düzeltemedim 2 saattir dönüp dolaşıp aynı hatayı alıyorum

benim dosyam:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

event manager linki:
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

1712049665318.png

pythonapplicationmodulede ekli değil oraya dikkat et

Çözüm
pythonapplicationmodulede ekli değil oraya dikkat et
ben client src henüz eklemedim ki python kısmını halledip bakıp sonra sırasıyla src ve game src geçip bitiricektim yani hatalarım olursa felan diye ben sabahtan beri client src eklemediğim için mi hata alıyorum sanıyorum ki görsel olarak görünüyor ama bir işlevi olmaz diye src eklememiştim

ben client src henüz eklemedim ki python kısmını halledip bakıp sonra sırasıyla src ve game src geçip bitiricektim yani hatalarım olursa felan diye ben sabahtan beri client src eklemediğim için mi hata alıyorum sanıyorum ki görsel olarak görünüyor ama bir işlevi olmaz diye src eklememiştim
defineli şekilde eklediğinde client srcden işlem yapmazsan gui açamazsın. eklediğin şey paketleride ilgilendiriyorsa sadece client srcyi eklesende oyuna paket hatası sebebiyle giremezsin. eklemeleri tam yaparsan sorun çözülecektir bu konuyu kapatıyorum hata aldığında tekrar açarsın.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri